Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen mensi érzés normális?

27 hetesen mensi érzés normális?

Figyelt kérdés

Napok óta fájdogál a hasam, ma meg teljesen olyan érzésem van mintha meg akarna jönni...normális ez 27hetesen?

Második babám,az elsőnél nem emlékszem ilyenre ezért kérdezem.. olyan írjon akinek volt ilyen!


2hete voltam orvosnál akkor nem volt semmi gond,másfél hét múlva megyek..nem akarok rohangálni,mert magán orvos és elég húzós így is..lehet csak fáradtság?


2010. jún. 4. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. A méhed nő, meg húzódnak a szalagok. Egyre több lesz majd ilyen.
2010. jún. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 26 hetesen úgy begörcsöltem második gyerekkel, hogy azt hittem vége (olyan erős görcs volt, azt hittem szülök). Az orvos megvizsgált, azt mondta, semmi, minden rendben van. Aztán egy hét múlva újra. Képzeld,kiderült, hogy csak gombát ettem és attól van. Előtte sem volt bajom tőle, mióta meszültem sincs, a gyerek viszont nem válogatós, de utálja a gombát.


Szóval, légy óvatos, de ne gondolj a legrosszabbra. Nem lehet, hogy kajától van?

2010. jún. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, de szerencsére csak egy-egy nap. Vettem még be pluszba magnéziumot és elmúlt, majd újra előjött, de meleg zuhany és fekvés után már jó volt. És mostanában is szokott ilyen lenni, de csak este és amikor lefekszek aludni elmúlik. Szerintem nincs gond, ha nem erős görcsök, csak kellemetlenek.

Minden jót kívánok, boldog babavárást!

Üdv.: 30 hkm.

2010. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Volt vagy kétszer,hogy nagyon fájt,olyan volt mintha a gyerek lábát kinyújtotta volna-de komolyan,rendesen egy pontban fájdalom volt,de ezek görcsök..biztos,hogy a méhem.nem hiszem,hogy kajától lenne,inkább az,hogy a kisfiam mellett semmit nem tudok pihenni...erre gyanakszom,csak még azért korainak tartom a görcsöket..bár ezzel a babával mindent hamarabb érzek.
2010. jún. 4. 13:09
 5/6 kriszta pocok ***** válasza:

Szia!

Én a 27. hétben vagyok. Ma voltam dokinál, hozzá teszem, én sokat keményedek már a 17-18. héttől. Kérdezte, hogy vagyok, görcsölök-e? Mondta, hogy pár napja nagyon rossz a pocim, sokat pihenek. Azt mondta, hogy ne csodálkozak, mert ez az időjárás nagyon nem jó a kismamáknak. Pár napja tele van a szülőszoba.Én rengeteget fekszem, bár nekem már nagy a nagylányom:), 9 éves, így tudok pihenni.

Jöhetne már egy kicsit jobb idő!

szia

27 hetes km

2010. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Kismamaként mindig éreztem mikor kellene megjönnie a mensinek-ilyenkor mensi féle görcsök jelentkeztek pár napig.

Persze ha vérzés csatolódik a görcsökhöz,erősödik vagy csak nem marad abba mindenképpen ORVOS!!!!!

2010. jún. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!