Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Nem magy ez a súlygyarapodás?

12 hetesen 52 kg voltam . Most vagyok 16 hetes . Odáig tartottam a súlyom most viszont pár nap leforgása alatt 53,2 lettem . Nem eszem cukrot nem eszem semmi rosszat. Nagyon tudatos az étkezésem. Ráadásul igyekszem ugyanúgy heti 5x sportolni,mint terhesség előtt nyilván az intenzivitas jóval kisebb. Nem gyors ez a sulymovekedes ?????????

Keress kérdéseket hasonló témákban: súlygyarapodás, terhesség, hízás

jan. 5. 06:48  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2
Ez egy nagyobb kaki és pisi kombo... Fontos persze, hogy az ember mértékkel hizzon, de ennyire nem kell ragorcsolni azért.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/15Időpont jan. 5. 06:50 Privát üzenet
Nem gáz, nem azt jelenti, hogy ebben az ütemben fogsz hízni.
Lehet visszatartott víz is.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/15Időpont jan. 5. 07:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Látszani nem látszik amúgy. Csak a cicim és a hasam nő. Engem zavar inkább lelkileg a gyors ütem. Vízre én is gondoltam ,bár egyáltalán nem eszem sósan,sportolok is szóval nem igazán értem.

# 3/15Időpont jan. 5. 07:05 Privát üzenet
1 kiló zavar lelkileg? Menjél már :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/15Időpont jan. 5. 07:52 Privát üzenet
Ne már... 10 hetesen 49 kg voltam. Most 12 hetesen 51 vagyok. Akkor a te gondolkodásod szerint most menjek a Dunának?! Itt voltak az ünnepek is. Ilyenkor terhesség nélkül is felszalad 1-2 kiló. Én is egészségesen étkezem, így tiszta a lelkiismeretem. Ami emelett feljön rám, az jöjjön!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/15Időpont jan. 5. 08:49 Privát üzenet
Lehet hogy valami fitneszlédi vagy akit 1-2 kiló zavar TERHESEN de azért buta ne legyél már. Lehet víz, és igen, a gyerek egyre nagyobb ütemben fog nőni, nem fogod tudni le-edzeni magadról az így keletkezett pluszt. Na normálisan étkezel és nem nassolsz agyba-főbe (feltételezem nem) akkor tök felesleges ezen aggódni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/15Időpont jan. 5. 08:59 Privát üzenet
Kimosták az agyunkat a modell és fogyókúrás reklámokkal, már a terhesek se mernek hízni... Ne parázz rá. Én a súly 2/3 részét az első trimeszterben szedtem fel. Vége 16 kg lett. Lement 20 két hónap alatt. Gyorsan jött, gyorsan ment.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/15Időpont jan. 5. 08:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen edző a hívatásom. Nem akartam hisztisnek tűnni. Sajnálom,hogy sikerült félreérteni. Lelkileg nehéz. Tökéletes sportos alakkal ,kockás hassal estem teherbe. Lelkileg viselem nehezebben a súly növekedést szerintem .

# 8/15Időpont jan. 5. 10:57 Privát üzenet
Én meg mar azthittem vmi 10kgot hiztal.
Hiaba tudatos az eletmodod.
Attol a magzatviz es a mehlepeny novekszik es a vegere pl a lepény is lesz vagy 1,5-2kg
A magzatviznek is lesz sulya...
A véred is tobb lesz annak is van sulya
Szval ne aggasszon normalis.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/15Időpont jan. 5. 11:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm 😊

# 10/15Időpont jan. 5. 11:13 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
37. hétre ha 5 kg a súlygyarapodás eredeti súlyból fogyhattam? A baba már több mint 2 kg.
165 cm,61 kg-mal kezdtem a terhességet. Mennyi lenne kb. az ideális súlygyarapodás a terhesség végére, ha nem érzem, hogy vizesednék? 30 hetes vagyok jelenleg.
Megfelelő ez a súlygyarapodás?
A hatodik hétben jelentkezhet már a súlygyarapodás?
Szerintetek normalis ez a sulyvesztes / sulygyarapodas? Vajon mitol lehet?
Létezik az utolsó aktus óta eltelt 2 hétben két kiló súlygyarapodás csak a teherbeesés miatt?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu