Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem magy ez a súlygyarapodás?

Nem magy ez a súlygyarapodás?

Figyelt kérdés
12 hetesen 52 kg voltam . Most vagyok 16 hetes . Odáig tartottam a súlyom most viszont pár nap leforgása alatt 53,2 lettem . Nem eszem cukrot nem eszem semmi rosszat. Nagyon tudatos az étkezésem. Ráadásul igyekszem ugyanúgy heti 5x sportolni,mint terhesség előtt nyilván az intenzivitas jóval kisebb. Nem gyors ez a sulymovekedes ?????????

2018. jan. 5. 06:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyobb kaki és pisi kombo... Fontos persze, hogy az ember mértékkel hizzon, de ennyire nem kell ragorcsolni azért.
2018. jan. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem gáz, nem azt jelenti, hogy ebben az ütemben fogsz hízni.

Lehet visszatartott víz is.

2018. jan. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Látszani nem látszik amúgy. Csak a cicim és a hasam nő. Engem zavar inkább lelkileg a gyors ütem. Vízre én is gondoltam ,bár egyáltalán nem eszem sósan,sportolok is szóval nem igazán értem.
2018. jan. 5. 07:05
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
1 kiló zavar lelkileg? Menjél már :D
2018. jan. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne már... 10 hetesen 49 kg voltam. Most 12 hetesen 51 vagyok. Akkor a te gondolkodásod szerint most menjek a Dunának?! Itt voltak az ünnepek is. Ilyenkor terhesség nélkül is felszalad 1-2 kiló. Én is egészségesen étkezem, így tiszta a lelkiismeretem. Ami emelett feljön rám, az jöjjön!
2018. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy valami fitneszlédi vagy akit 1-2 kiló zavar TERHESEN de azért buta ne legyél már. Lehet víz, és igen, a gyerek egyre nagyobb ütemben fog nőni, nem fogod tudni le-edzeni magadról az így keletkezett pluszt. Na normálisan étkezel és nem nassolsz agyba-főbe (feltételezem nem) akkor tök felesleges ezen aggódni.
2018. jan. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kimosták az agyunkat a modell és fogyókúrás reklámokkal, már a terhesek se mernek hízni... Ne parázz rá. Én a súly 2/3 részét az első trimeszterben szedtem fel. Vége 16 kg lett. Lement 20 két hónap alatt. Gyorsan jött, gyorsan ment.
2018. jan. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen edző a hívatásom. Nem akartam hisztisnek tűnni. Sajnálom,hogy sikerült félreérteni. Lelkileg nehéz. Tökéletes sportos alakkal ,kockás hassal estem teherbe. Lelkileg viselem nehezebben a súly növekedést szerintem .
2018. jan. 5. 10:57
 9/15 anonim ***** válasza:

Én meg mar azthittem vmi 10kgot hiztal.

Hiaba tudatos az eletmodod.

Attol a magzatviz es a mehlepeny novekszik es a vegere pl a lepény is lesz vagy 1,5-2kg

A magzatviznek is lesz sulya...

A véred is tobb lesz annak is van sulya

Szval ne aggasszon normalis.

2018. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm 😊
2018. jan. 5. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!