Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hatodik hétben jelentkezhet...

A hatodik hétben jelentkezhet már a súlygyarapodás?

Figyelt kérdés

2017. jún. 28. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2017. jún. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hízhatsz éppen akkor is, de az nem a baba miatt van.
2017. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szezammag nagysagu a baba.
2017. jún. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A baba miatt nem
2017. jún. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség miatt még nem. Puffadás viszont annál inkább, bár nyilván az kilóban nem mérhető, csak "látványban". Hízni persze koraterhesen is lehet éppen, de annak semmiképp sem a baba az oka.
2017. jún. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Nekem az a tapasztalatom,hogy igen is lehet és a terhesség az oka...èlö példa vagyok,mindkèt terhességem úgy kezdtem,hogy nagyon guorsan 5kg-ot híztam,szinte rohamosan.Nekem nem volt hányingerem meg èmelygèsem,viszont farkaséhség az volt,és muszály volt ennem,mert ha nem akkor lettem rosszul,és csakis a "szemét" kaja ment le,egészséges ételre nem nagyon tudtam ránézni.Pedig csakis egészségesen táplálkozom,ès sportolok,nagyon ritka mikor valami gyorskaját eszem,vagy rágcsát...Szóval ez agyors 5 kiló nem mozdult utánna kb a 28dik hétig,majd onnantól mèg 5 kiló a 33hètig,aztán mèg +2 kg az elsö babánál,a másodiknál is ugyan így fog alakulni szerintem,mivel most vagyok 33 hetes ès +9/10 kiló körül mozog a gyarapodás...Nállam az se igaz hogy az utolsó hetekben hìzom a legtöbbet,söt,szinte nem is hízok.Szóval nem minden úgy igaz ahogy a "nagykönyvben" meg van írva.

Aztmeg hogy nem a babától hízol,igen,nem a babától,hanem a terhességtöl,mert a hormonok már a kezdetektöl játszanak veled,csak van akinek az ètvágytalanság jut+hányinger ès igy mèg fogy is az elejèn,van akinèl csillapìtatlan farkaséhség jelentkezik,ès vannak a szeren sések akiknek semmi vagy nagyon enyhe tünetek jelentkeznek.

Azt mèg leìrom,hogy mindkét terhességemnél kb a12-15 hètig elmúlt ez a hü de ennék ès onnantól csak naaagyon nagyon ritkán jött/jön rám,egészségesen táplálkozom,visszarázódtam a normálba.

A + 12kilóból pedig 11 lement szülésnél ès utánna mèg 5...a másodiknál nemsokára kiderül :)

Nyugodj meg,ha lelassul,megáll a fogyás akkor minden ok,figyelj oda picit amint tudsz,ès ha nem megy beszélj a vèdönövel,dokiddal,dene hagyd hogy agyonriogassanak ès stresszeljenek mert most hìzol...engem mindenki avval riogatott meg kinevettek hogy jajjj ilyen iramban bálna leszel stb.,hát nem lettem,mertamint tudtam odafigyeltem

Boldog babavárást

2017. jún. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 29. 09:37
 8/9 A kérdező kommentje:
És a mellek érzékenysége már jeleentkezik?
2017. jún. 29. 13:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó kérdésedre válaszolva, nálam jelentkezett mellérzékenység.
2017. jún. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!