Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél milyen kimenetel lett a...

Kinél milyen kimenetel lett a nyaki redő ( NT ) vastagodásból?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos a 12+6 nap vagyis majdnem 13 hetesen mértek 2.9et az SZTK-ban ahol nem a legfelelőbb minőségű a gép. Nem hagyott nyugodni, nyilván elöntött a félelem, és elmentem egy magán uh-ra, ahol már 2.4 et mértek, illetve minden méretre mást is, mint az SZTK-ban. Kedden megyek genetikai uh-ra illetve kombinált tesztre, viszont akkor már 13+4 hetes leszek. Kicsit tartok hogy fals eredményt kapok, és feleslegesen idegesítem magam. Kérem mondjatok tapasztalatot. Köszönöm.

2018. jan. 5. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Magasabb értékkel ugyan nincs tapasztalatom, de kívánom, hogy minden rendben legyen! Elvileg a terhességi kor előrehaladtával csökken a tarkóredő mérete. 4D-re nem gondoltál? Ott is jó részletesen megnézik, lemérik a babát!
2018. jan. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahova mentem még aznap, a másik vizsgálatra ott 4Dre is lehetőség lett volna, de sztem nem volt rá szükség, mert hason nem látta a nyaki redőt, vagyis nem fordsult úgy ha meg úgy fordult hamar elmozdult, úgyhogy hüvelyivel is megnézte, úgy már kristálytisztán ott volt, több ször is lemérte minden irányból mindenhogyan, átlagba jött ki 2.4 mert volt hogy 1.9 is volt, de volt 2.8 is. Kedden kiderül. Bizakodom, viszont nagyon félek. Köszönöm a jükivánságot!
2018. jan. 5. 11:30
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem 3 volt az érték vagyis pont a határ, kombinált nagy kockázatot adott de egészségesen született szerencsére.
2018. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!