Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan gyorsíthatnám fel a...

Hogyan gyorsíthatnám fel a magzat növekedését?

Figyelt kérdés
32 hetes UH-n azt mondták, hogy pici lesz a baba, mert csak 1180 gramm volt. Olvastam a neten, ilyenkor 1700-188 grammnak kéne lenni. Mit egyek/igyak/csináljak, hogy kicsit gyorsabban növekedjen az én pocaklakóm? nem szeretném, ha kis súllyal születne.

2018. jan. 5. 13:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez csak becslés. Nekem a 37.héten sürgőségi császárt csináltak,mondván nincs két kiló a baba. És láss csodát 2620 gramm volt.
2018. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A mérési eredményeket kezeld fenntartással. A terhességem végén a szülészetre hívott be a dokim vizsgálatra. Kint ücsörögtünk, mellettünk egy apuka, akinek éppen császározták a feleségét. Kijött egy nővér, mondta, hogy 3400 gr, jól vannak, nemsokára hozzák őket.

Amint eltűnt a nővér, nekünk borult ki a fickó, hogy TEGNAP voltak UH-n, ahol szanaszét paráztatták őket, hogy még a 2500 gr-ot sem éri el a baba, túl kicsi... Kétlem, hogy közel egy kilót hízott volna egy nap alatt. Elmérték, ennyi.


A szülők születési súlya irányadó lehet. A férjem és én is 3200 grammal születtünk, a lányunk 3250 lett, időre. Ezt az orvos mondta, hogy irányadónak tekinthető.

2018. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!