Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mára nem vártam nem is jött...

Mára nem vártam nem is jött meg! A méhszájam nehezen elérhető és kemény! Ez jelenthet valamit? Azért írok ide mert ti kis mamák már tapasztaltabbak vagytok!

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Remélem van teszted reggelre.

Ha reggelre nem jönne meg, akkor bizony ez egy manóka jele.

Nekem másnap két vonalam lett:)

2009. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs teszted, akkor mérd meg a hődet reggel, én abból tudtam meg hogy lehet babó van a dologban, és másnap pozitívat teszteltem.Nekem mensinél leesett 35 fokra, de terhesen fennt maradt olyan 38 fokig, nekem már a babát jelentette.Sok sikert.
2009. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért ha holnap még nega. lesz a teszt ne aggódj,pár nap mulva tesztelj újra.Csak azért írom mert én is így jártam.2 nap késés után teszt ami nega. volt.Aztán a 6. napon dokinál voltam aki szintén azt mondta hogy nem érzi a terhességet(pedig az előzőnél ilyenkor már érezték)és teljesen föladtam.Elküldött azért laborra és utolag kiderült nagyon jól tette mert az már kimutatta.Sok sikert!!!
2009. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csináltam pénteken egy qupido tesztet!Neg lett majd egy óra múlva ránéztem és volt rajt egy halvány jól kivehető második csík de vékonyabb mint a kontroll!Nem tudtam mit gondoljak!Ma reggel megint csináltam egy ugyan ilyen tesztet!Megint időn túl váltott pozitívra szintén vékonyabb a vonal de a színe erösebb a multkorinál!Nem tudom mit gondoljak róla!Tudtok nekem ebben is segíteni??Amúgy köszönöm a hasznos válaszokat!
2009. máj. 18. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:
a két csík az két csík! az enyémen is csak én láttam:) Boldog Babavárást 18 hetes kismami
2009. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Várok minél több válasz,tapasztalatot,és köszi az eddigieket!Elég biztatóak!Nagyon össze vagyok zavarodva!Ha bemennék a laborba simán megnéznék hogy mi van vagy csak beutalóval?
2009. máj. 18. 20:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Laborban csak beutalóval néznek meg, azt a háziorvosodtól tudsz kérni, ha megmondod neki, mi a gyanúd.

Barátnőmnek már a kimaradás napján gyanús volt, a vizeletteszt negatív lett, de még aznap levették tőle a vért és a megemelkedett bétaHCG szint egyértelmű terhességet mutatott. Ma egy hete, hogy megszült :)


A vizeletes házi teszt nekem is csak a kimaradás után 6 nappal lett halvány poztív.

30 hetes km

2009. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tesztem nem volt de a hőmet megmértem ébredéskor!37 volt hónaajban mérve!Ez jelenthet valamit??
2009. máj. 19. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!