Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek terhességi magas...

Akinek terhességi magas vérnyomása volt, annak gyakran fájt a feje?

Figyelt kérdés
Ha igen, pontosan hol éreztétek a fájdalmat?
2018. jan. 8. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem volt de úgy tudom magas vérnyomás esetén a tarkónál fáj hátul. Én nagyon frontérzékeny lettem mióta terhes vagyok de az mindig elől fáj a homlok és a szem körül és csak az időjárásváltozás előtt 1-2 nappal.
2018. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Halánték és homloktájékon.
2018. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt az utolsó hetekben, de egyáltalán nem fájt a fejem, semmi tünetet nem éreztem. Igaz, nekem amúgy az otthoni méréseken jók voltak az értékeim, csak akkor volt magas, amikor a védőnő, doki, vagy nővér mérte... 38 hetesen mentem NST-re, otthon 120/80, ott 160/100. Ezzel nem mertek hazaengedni, bent nem is ment le a vérnyomásom egyáltalán, 1 órán belül majd leszakadt a fejem valóban, annyira fájt.
2018. jan. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!