Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek második trimeszterben...

Akiknek második trimeszterben kinyílt a méhszája, meddig vittétek a terhességet?

Figyelt kérdés
Harmadik baba. 17 hetesen 2100 értékem van tehát megrövidült méhnyak és külső méhszáj nyitva. A doki csak sok magnéziumot és fekvést mondott. Jövő héten konzultálok egy másik dkkival de érdekelne volt-e még valakinek ilyen hogy korán nyílt a méhszáj és mit mondott az orvos ill meddig vittétek a terhességet?
2018. jan. 10. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

kb 20. héttől volt 2100-as méhszájam. Igaz nekem nem volt megrövidülve, eleve 2000-ről indultam. alkati dolog :)

magnéziumot és sok pihenést javasolt az orvos. és pipolphent.

34. héten toxémiával kerültem kórházba, 37. héten 2333-as méhszájam volt már. 39. héten indítani kellett.

2018. jan. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na az jo h vegig vitted. En szamolok elore h csak jussak el a 24. Hetig utana 28. Utana 32.. nekem szerintem 3000rol indulhatott mert az elso ket gyerekemnel a kiskonyvembe még irtak ilyen ertekeket. Bar engem is inkabb a nyitottsag zavar. Mindkez gyerekem korababa sajnos.
2018. jan. 10. 11:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan 20. hét körül volt megnyílva kicsit a méhszáj.

Terminus napján indítani kellett a szülést. Akkor 2 cm-re voltam nyitva.

2018. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26. Héten be is fektettek szülés visszatartásra. Túlhordtam egy héttel és indítani kellett 😊
2018. jan. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orvos azt mondta többedik terhességnél nem kell foglalkozni azzal,hogy a külső méhszáj nyitva.
2018. jan. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Annyira erdekes amugy ahogy megoszlanak a velemenyek h mit kell csinalni. Valaki szerint eleg a fekves es valakit emiatt befektetnek.

4-es nalad mas problema is volt csak a mehszaj erteked miatt fektettek be?

2018. jan. 11. 11:01
 7/7 anonim ***** válasza:
A megnyílt méhszáj miatt pár napra az orvosom befektetett . Kaptam infúziót meg tüdőerlelot . De szerencsére nem lett gond 😊
2018. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!