Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlsúllyal terhességet kezdő...

Túlsúllyal terhességet kezdő kismamák. Ti mennyit híztatok az első trimeszterben és mennyit a második-és harmadikban?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 07:59
 1/6 anonim válasza:
100%
Rajtam 10 kiló fölösleg volt az elején,az első 3 hóban 5 kg jött föl rám,a 2-ban 3 kg,a végére is 3kg.Végig dolgoztam,ezért nem híztam el.A szülés után jól néztem ki,de mostanra felszedtem újra az egészet.81 kg vagyok,szoptatok.Nem mertem diétázni mert nehezen indult be a tej,és féltem ha nem eszem eleget nem is lesz. 4 hónapos a babám,féléves koráig nem diétázom, a tornát már lájtosan elkeztem,de most fontosabb a szopizás.
2009. máj. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 93,5kg-al kezdtem a terhességet,most még csak 26hetes vagyok és 91kg,remélem nem fogok olyan sok kilót fölszedni!!!
2009. máj. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 95 kg-val kezdtem. Most 22 hetes vagyok és 97 kg! Odafigyelek és nem habzsolok!
2009. máj. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 104kg-mal kezdtem, most 37hetesen pedig 112kg vagyok. Ugyanúgy eszek mint előtte, a védőnő és doki szerint 8kg egyáltalán nem számít soknak.

2009. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
90 kg al kezdtem a terhességet. Most vagyok 12 hetes és 83 kg. A terhesség elött a munkám miatt csak ebédeltem és vacsoráztam. Most van, hogy 5 ször eszem egy nap csak keveset és persze áttértem az egészséges ételekre. Illetve az első két hónapban nem volt étvágyam. Mostmár csak az édességről kéne leszoknom, mert azt nagyon kívánom mindíg...:)
2009. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 20kg felesleggel estem teherbe.26 hetes vagyok és plusz 5kg jött rám.Az első trimeszterben 2kg jött fel, nem volt "hányós korszakom"..Veszélyeztetett terhes vagyok,sokat kell pihennem.Remélem nem most fog elszaladni velem a ló :-)

2009. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!