Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisfiúval és kislánnyal...

Kisfiúval és kislánnyal várandósan milyen tüneteitek voltak?

Figyelt kérdés

Most vagyok 7 hetes és reggelente rókázom. Kívánom a savanyút, pl. az ecetes uborkát, a citromot, a narancsot a paradicsomlevet. Van már egy kislányom vele is az uborkát ettem egyfolytában és a 7-12.hétig hánytam. Ismerősök a kisfiaikkal egyáltalán nem voltak rosszul, semmi tünet. Tudom, hogy ez mindenkinél más és nem lehet erre alapozni a baba nemét, most mégis kíváncsi vagyok kinél hogy volt. Csak úgy infószerzésképpen.

Köszönöm ha megírjátok.


2018. jan. 11. 20:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

1. baba kisfiú: 5 hetes kortól aluszékonyság (12 hetes korig) és mellfeszülés (8 hetes korig), 6 hetes kortól hányás, hányinger (8 hetes korig). Étvágytalanság végig. Később durva reflux.


2. baba kislány: 4 hetesen aluszékonyság (12 hetes korig), 7 hetesen hányinger, hányás (10 hetes korig) és 8 hetesen mellfeszülés (14-16 hetes korig). Reflux csak enyhén jött elő később.

2018. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

1. Folyamatos rosszullét, savanyú életek - kislány.


2. Semmi rosszullét, mindent ettem - kislány


3. Folyamatos rosszullét, savanyú életek - kisfiú

2018. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ugyan még nem született meg de 100%-ra mondta több orvos is a nemét. Semmilyen tünetem nem volt, egyáltalán nem voltam rosszul,nem hánytam egyszer sem, nem émelyegtem, nem volt kopó szaglás, nem szédültem és különösebb álomkórom sem volt 2 napot kivéve ami szerintem a beágyazódáskor volt.

Savanyú káposztát kívántam és fekete olajbogyót az elején most meg épp sushit folyamatosan de édeset nem kifejezetten pedig rettenetesen édesszájú vagyok alapjáraton.

Az orvos szerint nagyon szerencsés vagyok mert eddig egy álom a terhességem. A 6. hónapban járunk most, pocak még szinte nincs de már most imádom a kislányomat. :)

2018. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Gratulálok mindenkinek a gyerekekhez!

Utolsó, boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!

2018. jan. 11. 21:02
 5/18 anonim ***** válasza:

Első lány: édes kaják, émelygés, fáradtság, korai pocak.

Második lány: sós és édes keverve, uborka, émelygés-hányás, állandó hőhullámok izzadással, szintén korai pocak.

Harmadik, ő fiú: sós, nagyon ritkán édes, olyan farkasétvágy és kívánósság hogy hajnali 2-3 kor nekiálltam sütni sokszor, émelygés, ájulás, szédülés, olyan hogy négykézláb közlekedtem, állandó megfagyok-érzet, vele későn kezdett nőni a hasam.

2018. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Émelygés nagyon sokáig, hányni nem hánytam. Minden ettem édeset és savanyút egyaránt. Fiam lett.


Anyukám végighányta mindkét terhességét elejétől a végéig, én lány lettem a testvérem meg fiú :)

2018. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A nagyobbik lány, a kisebbik fiú.

Ugyanolyan tüneteim voltak mindkettővel, ugyanúgy hánytam, savam volt, kívánós voltam.

Az édeset kívántam, mivel alapból nagyon édesszájú vagyok, tehát görögdinnye, jégkrém csoki minden mennyiségben. :D

2018. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyformàn semmilyen
2018. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Fiú: Fáradékonyság az első trimeszterben, éles szaglás az 5.-6. héten, aztán vádligörcsölgetés, amúgy jól éreztem magam végig és a szülésem is könnyű volt. Most másfél éves a kisfiam, a kevés alvás néha rossz, de ez egy más kérdés.
2018. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

2 lányom van.

Elsőnél: Hányinger, hányás (vészes hányásom is volt, 1 hétig enni se bírtam, jött ki minden), vádligörcsölés. Szédülés ritkán. Sajtot, és savanyú gyümölcsöt kívántam gyakran.

Második: 3x hánytam, mivel hülye fejjel bevettem éhgyomorra a terhesvitamint, amúgy semmi. Hányinger se sűrűn. Vele az extraalacsony vérnyomást szenvedtem meg kegyetlen módon, 1-2 perc állás után már ájulás-közelben voltam.

Snickers és kaukázusi kefír volt a nyerő.


Most 9+5 hetes vagyok, még nem tudom, ki van odabenn :) Eddig egyetlen 1x hánytam, de hányingerem gyakran van, vérnyomás gyakran leesik, pulzusom meg az egekbe, és hőhullámok...

Kaja teljesen változó, ennék mindent, majd kb rosszul vagyok mindentől.

2018. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!