Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miket egyek legtobbszor...

Miket egyek legtobbszor varandosan?

Figyelt kérdés
Gyermeket varok. Mit egyek hogy egezsegesen novekedjen?

2017. szept. 7. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Még az elején vagy, ugye? Én is gondolkodtam ezen, aztán rájöttem, örülök, ha valamit meg tudok enni a brutális hányingertől. Ha neked nincs ilyen,szerencsés vagy.

Egyél változatosan, ne diétázz, de ne is habzsolj. Amit megkívánsz, azt viszont edd meg, némelyik terhes nőnél gyötrelem a kívánósság. Az persze a duma része, hogy mindig csak csokit meg sütit kívánnak. Ez egyszerű hazugság, mert épp rá lehet fogni a gyerekre a zabálást. Én olyan dolgokat kívántam, amiket egyébkéng undorítónak tartok.

2017. szept. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok gyümölcs, zöldség, jó minőségű husi és hal. Változatosan, amit kívánsz és jól esik.

Boldog babavárást!

2017. szept. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyteák, tonik, nem teljesen átsült húsok, nyers, félig folyós tojás és a penészes sajtok, mosatlan gyümölcs, zöldség amik nem javasoltak. Máj, hal heti max. 1-szer.

Minden mást ehetsz tulajdonképpen. A legjobbak a sovány húsok és tejtermékek, főtt tojás, teljes kiőrlésű kenyerek, gyümölcsök, zöldségek.

2017. szept. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a tippeket :) januarban is varandos voltam, voltam tortent egy nagy tragedia, hogy a kicsinek 9 hetes koraban le allt a sziv verese. Nagyon magxon nrkez volt tul lepni rajta :( de most ujra varandos lettem es a vilagon en vagyok a legbpldogabb. Ezert is szeretnem ha evvel minden rendben lenne , vigyazok, eszem is. Koszonom a valaszokat :)
2017. szept. 8. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!