Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismamák hogy vagytok?

Babanet kérdése:

18 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Tudjátok már a baba nemét?

Mennyit híztatok eddig?

Mikor kezdtek el vásárolni a babának?


2018. jan. 12. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
17 hetes vagyok. A hányások végre csitulnak így tusok enni ,edzeni szóval élni 😃 Baba jól van . Sokat mozog 14.hettol érzem (3.gyerek hátsófali méhlepény) . Fejem fájdogál néha de ez a frontok miatt lehet . Amúgy minden a legnagyobb rendben 😊 Te hogy vagy???
2018. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaaa bocsánat lemaradt 😃😃 Igen tudjuk kislany lesz 😊 1,5 kg hiztam de ramfert,mert elég vékonyka voltam😊 Vásárolni a rutin miatt majd 30.het körül 😊
2018. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia koszonom kerdesed hat nekem a hanyas a 13. Hetben elmaradt neha erzem meg magam szarul hanyinger de csak ha zsiros kajat eszem en ma toltotem be a 18 hetet jovoheten megyek genetikaira remelem megtudom hogy mi lesz

De nalam is halistenek minden a legynagyobb rendben szilveszter ota erzem a csöpségen rugásait

2018. jan. 12. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:

18+6 hetes vagyok, jövő héten megyek uh-ra, ahol bízom benne h már meg tudják mondani a nemét. A vásárlások is ettől függnek majd, mert sok mindenünk megmaradt a fiam után, de van egy belső megérzésem h most lányt várok. Teljesen más a mostani terhességem, mint az előző, mikor a kisfiamat vártam.

Szerencsére jól vagyok, csak a vérnyomásom alacsony egy kicsit. Eddig 7-8 kg- ot híztam.

2018. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!