Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasizom szülés után, ezért...

Hasizom szülés után, ezért fáj a hasam?

Figyelt kérdés
Másfél hete császároztak , sokat szopik a kislányom és már olyan a hasam, mint egy síkság. Viszont eléggé fáj ha kicsit benyomom a hasfalam. A hasizom szétnyílhatott ? Tegnap mikor tisztába tettem a kislányt véletlen odarúgott és akkor is érzékeny volt. Most nem tudom, ez császár miatt van a hasamnál vagy a hasizom csúszott-e szét?
2018. jan. 14. 06:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem jópár hétig volt a második császár után hasizomláz-érzésem. Nem tudom,hogy magától az (iker)terhességtől, vagy a sok-sok éjszakai ágyból kikeléstől volt-e. Első császár után nem emlékszem ilyenre.
2018. jan. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Császár miatt van, nekem is volt. Azért meg lettek ott rángatva az izmok.
2018. jan. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor óvatosan fogok mozogni is.
2018. jan. 14. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!