Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt ingyenes a...

Terhesség alatt ingyenes a fogászat, bármit csinálnak?

Figyelt kérdés
Ma voltam megnézetni . Fogkő leszedés lesz majd + tömés . Időpontot csináltattam , ezt viszont elfelejtettem megkérdezni 😀
2018. jan. 16. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Semmi nincs máshogy a terhesség miatt. A fogkőleszedés, tömés amúgy is ingyenes a körzeti fogorvosnál. Pótlás meg terhesen sem ingyenes.
2018. jan. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Igen nyilván, meg a kismama ruha is meg minden más. :D Hol élsz? :DDD

Ha magánban voltál akkor nem lesz ingyen ha SZTK-ban vagy bármilyen másik körzeti fogorvosi rendelésen akkor ingyen van de az olyan is lesz...

2018. jan. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Magánban rosszabbul csinálták meg a fogam, mint az tb-s rendelőben...
2018. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Ingyenes az állapot felmérés. Ha vmit csinálni kell akkor fizetsz, mint a többi páciens.

Ha nincs gond akkor megnéz ad egy pecsétet és Viszlát.

2018. jan. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Nekem húzni kellett terhesen. Az sztkban érzéstelenítés nélkül húzták volna. Azt nem mertem bevállalni. Magánban 7000Ft volt a szuri,de megérte. Sztkban el is vetéltem volna,tuti...
2018. jan. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Összesen 100ezer ft- ot hagytam ott a fogászaton a terhesség alatt. Folyamatosan romlottak a fogaim, akármit csináltam.

Szóval nem, nem volt ingyen csak azért, mert terhes voltam!

2018. jan. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha a körzeti fogorvoshoz mész akkor ingyenes, ha magánba akkor fizetős. Nálunk egy körzetis van, de én oda tuti nem megyek, mert rosszul dolgozik. Így magánba járok másik városba. Most 18 hetes vagyok és a 9. héten mentem először. 3 fogamat tömte 15.000 ft-ért. Abból az egyikkel probléma volt és még hetekig jártam vissza vele. Nem kért érte pénzt mivel azt mondta egyszer már kifizettem. Ma megint mennem kell, mert megint fáj pedig már gyökérkezelt. 😢😢😢
2018. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyerek apja a fogorvos akkor ingyen van. Egyéb esetben körzetis de nem sok jót hallottam róluk vagy magán de az fizetős és nincs kivétel.
2018. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Fehér tömést kértem az 8000 volt, a másik kisebb fog volt, abba cserélni kellett az 6000 volt. A fogkő leszedéséért és a húzásért nem kell csak nálunk fizetni.(nem magánrendelő)
2018. jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!