Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki segitene ma voltam uh....

Valaki segitene ma voltam uh. N es ezt irtak a lapomra?

Figyelt kérdés

12,5 mm vastag, fellazult, benne gesztacios zsakszeru kepzodmeny sejtheto..

Minden tesztem pozitiv lett 2het mulva megyek vissza akkor most terhes vagyok? Vagy lehet fog gatlotol maradt el a mensim? Novemberben hagytam abba a fog.gatlot es dec 10.e korul jott meg 3napig utoljara. Multhet szombaton pedig 13.-an pozi tesztjeim lettek. 5tesztem lett pozi igy biztos hogy az vagyok?? es hanyadik hetben lehetek ha 12,5mm a gesztacioszsak?



2018. jan. 16. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Az orvos nem mondott semmit?

Ha dec. 10-én jött meg kb. 6. hétben lehetsz. Nekem 5+3-nál 7 mm-es petezsák látszódott.

2018. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elso koszonom a valaszod, utolso mindenki magabol indul ki;) feltettem egy kerdest mert lenne beugratos na m1. Normalis valaszokat varok .
2018. jan. 16. 12:49
 3/9 anonim ***** válasza:
12.5 vastag a nyhártya és sztem az 5 hétben lehetsz.
2018. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gesztácios zsák=petezsák.

Bizony terhes vagy, csak még nagyon picike.

2018. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Dejo, koszonom a valaszokat remelem megmarad a babam, alig varom mehessek kov uh.ra:)
2018. jan. 16. 13:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Terhes vagy csak koran mentel :)
2018. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia! Nekem harmadik napja késik, 4 pozitív tesztem van. Tegnap voltam nogyogynal, de csak kirohogottt szinte, hogy hogyan lásson egy hetes terhességet? Nem látott semmit, két hét múlva kell visszamennem. Amúgy egy kicsit elbizonytalanodtam... Majd írj mi volt!
2018. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi lett, Kérdező. Köszönöm l.
2018. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok igen terhesseg, mar most 2.ik ultrahangon latszodott a petezsak es a szikholyag, igaz meg embrio nem de azt mondtak 2het mulva ha megyek mar azis latszodani fog:)
2018. febr. 3. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!