Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » C:3100 volt másnak 24 hetesen?

C:3100 volt másnak 24 hetesen?

Figyelt kérdés
Azt mondta a doki, h az még nem baj, de tudom, h azt jelenti, h a legkulso mehszaj mar nyitva van.
2018. jan. 18. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 25 hetesen volt ennyi, nem is mondta a doki, csak otthon néztem a leleten. Nem aggódtam miatta, csak az együttléteket függesztettük fel, nem akartunk kockáztatni.

29 hetesen ugyanúgy 3100, doki ismét azt mondta minden rendben.

Most járok a 31. hétben, eddig nincs gondom vele.

2018. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsö babas lesz? Ez szamit.

Nekem elso babamnal 3100 volt ennyi idos terhesen, o 36 hetre jott de nem tudom ezert e. A mehszaj addigra lehet megadta magat. De minden oke volt.

Masodik babam 28 hetre jott nem tudni miert, ott nem tudom ezeket az ertekeket mik voltak.

Mostani terhessegemnel 17 hetesen volt az ertek 3100. Nagyon megijedtem igy elmentem magandokihoz aki lenyugtatott h azert van nyitva a kulso mehszaj mert mar szultem es normalis. De azert minden alkalommal ellenorzi ha tul koran tovabb nyilnek vagy rovidulne a mehszaj. De egyenlore megnyugtatott. Pihenes es magnezium a lenyeg.

2018. jan. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második gyereknél szintén ennyi volt ennyi idősen

A 32. héten meg 2111, itt már be akartak fektetni,de úgy döntöttem,hogy nekem otthon is nagyon jó lesz az a pihenés.Kaptam gyógyszert (attól már minimálisan keményedtem,ellentétbe a marék magnéziumoktól).Innentől viszont méhszájat nem néztek,nem akart piszkálni a doki,hogy még véletlen se legyen fertőzés stb

36. héten abba hagytam a megbeszéltek szerint a gyógyszert,magnéziumot se szedtem már, elkezdtem jönni menni,visszarázódni a dolgokba. 38. hét végén vérzés miatt mentünk a kórházba. Bő 3 ujjnyira ki voltam már tágulva. Cirka 6 óra múlva már fájásaim is lettek és rá 50 percre már a kezembe is volt.

Nálam így alakult.

2018. jan. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22 hetesen 2100 volt (2000-ről indultam eleve). 39 hetesen 2333-nál indítani kellett.
2018. jan. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Első baba lesz, köszi akkor megnyugodtam :)
2018. jan. 19. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!