Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masnak is "terhes" volt a...

Masnak is "terhes" volt a terhesseg 29 hetesen?

Figyelt kérdés
Kb ket napja nagyon neheznek erzem a hasam, nehez jarni, feszul, neha kemenyedik, a baba nagyon aktiv, neha mar fajdalmasan, egesz nap. Eleg nagy a hasam es a derekam is faj. Lehet csak front, vagy nagyobb novekedesi hullam okozza?Elso terhessegem sokkal konnyebben viseltem, azt hittem, most is igy lesz, de egesz mas.
2017. márc. 16. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, lehet, hogy már a veséddel is baj van. Sajnos unokahúgom így járt. Ki kell vizsgálni,
2017. márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia,nekem nagyon terhes volt,sajnos korábban is született,a 31.héten. Állandóan keményedett a pocakom,pedig sokat pihentem,magnéziumot szedtem. A járás is nehezemre esett. Sajnos nem volt egy megbízható orvosom aki azt mondta volna fel sem kelhetek. Hála istennek minden rendben van a kislányommal. Te is pihenj sokat és ha úgy érzed valami nem oké azonnal orvos.
2017. márc. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Huhh, hat most megijjesztettetek rendesen!
2017. márc. 16. 11:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Megijedni azert nem kell, nem mindenki egyforman viseli, nem minden has egy forma nagy es nem minden baba egyforma aktiv vagy rossz fele rugdosodo.

Menj el egy uh-ra ha minden rendben akkor egyszeruen csak nehezebben viseled!

2017. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kb masfel het mulva esedekes az ultrahang, ha addig nem javul, elmegyek hamarabb.
2017. márc. 16. 11:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem első babámmal nem volt semmi bajom 34 hetes korig, onnantól derékfájás, szeméremcsontom fájt, vizesedés és keményedés.

Most második babával vagyok 24 hetes de 1 hete a hátam és a derekam nagyon fáj, rosszul alszom, rengeteget keményedik a hasam.

Szóval nem vagy egyedül, aki a második terhességét nehezebben viseli.

2017. márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó válaszolónak, kicsit megnyugtatott. Nem érzem, hogy rögtön szaladnom kellene orvoshoz, hiszen nem görcsölök, időnként szokott pár nap lenni, ami ilyen, szerintem épp egy növekedési ugrás van. Holnap megyek védőnőhöz.
2017. márc. 16. 16:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a frontok miatt van, mert mostanában nekem is többet keményedik a hasam és a baba is sokat kifeszíti magát. Amikor süt a nap, akkor semmi bajom sincs és a baba is aranyosan mozgolódik, de ha szeles,felhős az idő akkor minden bajom van. 32 hkm
2017. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 29 hetes vagyok és nekem is nagyon terhes! :D

De mint ahogy az előttem válaszoló írta, az időjárásnak is nagy szerepe van benne. Most az elmúlt napokban, mióta ez a nyavalyás szél fúj, katasztrofális állapotban vagyok! Állandóan keményedek, fáj mindenem és még mozogni is nehezemre esik, pedig muszáj a két nagyobb gyerek miatt. :D

A baba mozgása nekem is sokszor fáj, kellemetlen, de örülök neki hogy jól van! :)

A hasadat meg egyre nehezebbnek fogod érezni, ahogy nő a baba!

Volt már egy koraszülésem nekem is, de annak semmi ilyen jele nem volt!!!!

Szóval nyugi! Próbálj sokat pihenni!


Boldog babavárást!

2017. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Sajnos nagyon paras vagyok, es neha eltulzom a dolgot, szerintem is csak a front es novekedes kettose okozhatja, mert ha pihenek elmulik, vagyis hat remelem :)
2017. márc. 16. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!