Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bocsi a kérdésért: miért...

Bocsi a kérdésért: miért pukizok többszőr és büdöset?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva szülök és úgy zavar.
2010. jún. 5. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert terhes vagy.


Én is így voltam, szülés után teljesen elmúlt.

2010. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj,nem vagy egyedül ezzel.Engem a párom már azzal piszkál hogy reggelre zöld bűzfelhő vesz körül.Persze kellemelen ha az utcán jön rám,de úgysem tudok mit csinálni,gondolom a szülés után elmúlik.
2010. jún. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hormonok miatt lelassul,renyhul a belek mukodese,ezert van a puki.
2010. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem az elején is így van 10 hetes vagyok, és 6. héttől minden nap többször is kell. Ha közértben vagyunk, ott visszatartom, de utána nagyon rossz. Otthon kiengedem. Végül is egyedül vagyok nagyja részt itthon, de a páromat sem zavarja a dolog szerencsére. Ha olyan a szaga, befogja az orrát és kész. De nekem mindig olyan a szaga sajnos. Ezelőtt ilyen nem volt.
2010. jún. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hamarabb szülsz, szülés előtt ugyanis beindul sokszor a béműködés, sokaknál hasmenés is van. Szülés előtt ne egyél túl sok zöldséget már, hagymaféléket, és az is puffadást okoz, ha a gyümölcsöket nem üres gyomorra eszed, hanem kaja után (erjed).

Nekem az első trimeszter volt puki szempontból katasztrófa, de aztán elmúlt.

Könnyű szülést!

2010. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!