Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 mm-es petezsák de üres,...

5 mm-es petezsák de üres, lehet még benne baba?

Figyelt kérdés
Nagyon korán mentem el dokihoz, nem is akartam hogy megvizsgaljon csak hogy gyógyszert írjon fel, de mondta hogy csinál egy hasi uh-t. Mondta h méhen belül lát egy 5mm-es petezsák de menjek vissza 2 hét múlva. Akkor majd hüvelyi uh-t csinál és többet fog látni. Vannak tüneteim is és a mensi 1 hete késik. Kérdésem az lenne hogy ha üres a petezsák akkor is vannak tünetek? Vagy esetleg járt már valaki így? Lányomat nagyon hamar látták és most aggódom. :( alig bírom kívánni a 2 hetet
2018. jan. 21. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg!Lehet hogy pár nappal később fogant és e miatt nem láttak még többet.2 hét múlva már lesz szívhangja is.Ráadásul hasi uh-t csinált,ami ilyenkor nem annyira pontos mint a hüvelyi.
2018. jan. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de azért félek mert egyszer már volt így egy vetélésem :( nagyon remélem hogy ő maradni akár :)
2018. jan. 21. 07:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, nekem 9 mm volt üresen, rá 1 hétre pedig már láttuk! Ne aggódj!:)
2018. jan. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5 hetes terhes lehetsz és ahoz teljesen jo az 5mm es petezsák,nyugodj meg 2 hét mulva már ott lesz a baba.Nincs 2 egyforma terhesség.
2018. jan. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat :) egy kicsit megnyugodtam :)
2018. jan. 21. 10:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként tesztet csináltál? Csak mert azt írod h gyógyszert szerettél volna iratni. Milyen gyógyszert?
2018. jan. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze csináltam, 3 pozitív lett 1 héten belül. Vetélés ellenit irattam vele,duphastont mert az első babámnál is szedtem és aki elment, nála is. Természetesen most is kellett.
2018. jan. 21. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!