Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos volt egy terhesség megszakításom , egyéb okokból (nem mostanában), azóta nem érzek mellfájdalmat mensikor sem a hormonok változása miatt. Viszont most fáj a cicim. Több mint egy hét van a következő ciklusig. A vőlegényemmel a menzesz utolsó napján voltunk együtt védekezés nélkül. A jelenlegi tüneteim , hogy reggel fogmosáskor öklendezem, illetve , hogy picit fáj a cicim ( de mondom nekem egy ideje már semmitől sem fájt). Illetve én az ovumat megérzem, mert nagyon fájnak a petefészkeim, de mindig csak az egyik oldalon, és most is éreztem , hogy ovulálok. Tehát összegezve: mensi utolsó napján együtt voltunk, azóta a megszokott időben éreztem ovus fájdalmat, majd az elmúlt 3 napban jöttek az enyhe mellfájdalom, illetve öklendezés tünetek. Szerintetek?

2018. jan. 21. 09:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, 25 éves vagyok, ha ez számít.
2018. jan. 21. 09:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Peteéréskor együtt voltatok? Mert ha igen, akkor lehetsz terhes.
2018. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes.
2018. jan. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ovukor nem voltunk együtt!
2018. jan. 21. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!