Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? TEgnap es...

Ercsike04 kérdése:

Lehetek terhes? TEgnap es azelott reggeli vizelet kimuatatta hogy poiztiv mindkét szer eléggé látszott a csík? Holnap megyek dokihoz . Tünetek hányiger egyre tobbet eszek mindenfélét

Figyelt kérdés
2018. jan. 7. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2 nap is a teszt pozitívat mutatott, és tőlünk kérdezed, vajon lehetsz e terhes? Komolyan? Nem, a pozitív terhességi teszt azt jelzi, hogy eső lesz....
2018. jan. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
CSak azért furcsállom ha tényleg terhes vagyok mert decemberbe ugyanugy megvolt és csak kivánsiságbol csináltam és pozitivat mutatott :)
2018. jan. 7. 10:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyám borogass!!

Nincs már lejjebb, de mindig bebizonyosodik, hogy lehet mèg a legalacsonyabb szintet is alulról verni!

2018. jan. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Téves pozitív teszt nincs.

Vagy a használati utasítást eddig nem olvastad?


Osztódni fox, gratulálok!

2018. jan. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Decemberben,hányadikán menstruáltál?
2018. jan. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha decemberben menstruáltál, az szép és jó, de már január van. Tehát a következő menzeszed most lenne esedékes, tehát a múlt havi menzeszed attól megjöhetett rendesen.

Amúgy szerinted miért pozitív a terhességi teszt, ha nem azért, mert terhes vagy?

2018. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Komolyan élnek a földön ennyire ostoba emberek? Jézusom.....hová süllyed az emberiség...
2018. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen SZER lett pozitív?!
2018. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál és az uh látták csak nagyon pici méhen kívüli terhességem van úgy néz ki bent fekszek a kórházba

Szóval nem én vagyok a hülye sajnos műteni kell :(

2018. jan. 9. 06:50
 10/10 anonim ***** válasza:

De b+! Azt křrdezted, hogy lehetsz-e terhes, ha pozitív a teszted!

Mi írtuk, hogy igen ez azt jelenti! Azt már negn tudhatjuk, hogy mèhen kívüli-e vagy sem. Az is terhessèg! Szóval, de te vagy a hülye(mèg mindig)

2018. jan. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!