Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyálkás véres menstruácio...

Nyálkás véres menstruácio utalhat terhességre?

Figyelt kérdés

Szoval 6 napig menstruàltamés elég gyenge volt és nagyon nyàlkàs.

Ovulàciokor volltunk egyûtt a fêrjemmel. Megjött de nem ugy mint màskor. Nagyon nyàlkàs volt és a megszokottnàl sokkal kevesebb. Lehetek terhes? Valaki màr tapasztalt ilyet?


2018. jan. 22. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen, néha volt ilyen nekem is és nem, nem utalhat terhességre.
2018. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Én így lettem terhes .remélem h nálad is az .
2018. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Menstruáció nem utal terhességre! Miért nem veszel inkább tesztet! Ja amikor terhes voltam és véreztem, az nálam nem jelentett jót, szóval ha esetleg az is vagy, nem kell örömtáncot járni a fura menstruációtól.
2018. jan. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak arra voltam kivàcsi hogy valakinek volt e màr ilyen menszesze. Mert nekem még sosem volt. És arra gondoltam hogy a terhesség vàltotta ti.

Vagy az is lehet hogy szûlés utàn most àllt helyre a szervezetem. Nem tudom ezt mire vélni. Ilyen nyàlkàs menstruàciot mêg sosem tapasztaltam.

2018. jan. 23. 09:00
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Nem értem, hogy menstruáció milyen formában utalhat egyáltalán terhességre? Nem értem, hogy ez hogy tud felmerülni bárkiben is, aki ismeri az alap biológiát?
2018. jan. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Pl.ugy ahogy Én. Nagyin furcsa barnás verz3sem volt. Azt hittem menszesz. Csináltam tesztet és azonnal + lett! Az első ilyen jól alakult abból már 9 éves a lányom. A másotoknál viszont méhen kívüli lett...Szval van ilyen sajnos...És nem mi vagyunk a degeneráltak csak mert figyelünk a testünkre. Nekem az életem múlott rajta...
2018. jan. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vannak akik menstruâlnak terhessêg alatt.... Elmult a menstruàciom de mêg mindig nyâlkàs folyàsom van. Szerintem lehet valami bajom van. Holnap kêrek időpontot a dokitol!!! Nekem még az êletben nem volt ennyire nyàlkàs menstruâciom és fölleg nem menszesz utàn!!!
2018. jan. 23. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!