Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha veszélyeztetett terhes...

Ha veszélyeztetett terhes voltam - volt előtte egy elhalt terhességem - akkor a következő babánál is veszélyeztetett lennék?

Figyelt kérdés
2018. jan. 22. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
2018. jan. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok.Az elsovel veszélyeztetett voltam,most a másodikkal semmi baj nincs,mintha terhes sem lennék.
2018. jan. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elhalt terhesség nem indokolja a veszélyeztetett terhességet.


Akkor leszel veszélyeztetett, ha valami indokolja. Pl a placenta fedi a méhszájat, vagy kinyílsz hamarabb mint kellene, magas vérnyomással és ehhez hasonló problémák miatt. ( engem 2016-ban túlsúly miatt is annak nyilvánítottak a védőnő meg jót nevetett ezen... pláne, hogy még csak 100kg se voltam, második terhességemnél már nem lettem túlsúly miatt veszélyeztetett.... szóval a doki valami fura egyed lehetett)


De alapvetően egy terhesség vesztés nem oka annak, hogy a következő terhesség veszélyben legyen ez miatt, hiszen a következő egészséges is lehet.

2018. jan. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az elhalt terhesség hány hetesen volt és mi volt az oka, de pl egy sima vetélés, ami sok kismamánál történik az elején, nem indokolja, hogy utána egyből veszélyeztetett legyél. Nekem volt 2 vetélésem is és most nem vagyok veszélyeztetett, sőt alacsony rizikófaktorba soroltak, pedig 40 éves vagyok!
2018. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
orvosa válogatja valaki vetélés,halvaszülés után is veszélyeztet mindegy hányadik baba
2021. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!