Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek megtartsuk a babát?

Szerintetek megtartsuk a babát?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel még iskolás koromban ismerkedtem meg ezelőtt 3 éve. Én 20 éves vagyok, 2017-ben érettségiztem, és már dolgozok a szakmámban. A barátnőm még 18 éves és csak most fog érettségizni. Ki szakadt az óvszer, így esett teherbe, nem volt betervezve a gyermek. Nagyon szeretjük egymást, és én sem meg ő sem szeretné elvetetni a gyermeket, nem lenne hozzá szívünk (2 hetes terhes). Ez idáig szép és jó de az a gond, hogy az én szüleim gyűlölik a barátnőmet, látni se akarják, ha meghallanák, hogy teherbe ejtettem, akkor szerintem ki is tagadnának a családból. És csupán azért gyűlölik őt, mivel a barátnőm cigány. Itt érdemes megjegyeznem, hogy Ő egy olyan családból való, akik nagyon normálisak, nem szegények, és elfogadnak engem is. A barátnőm is meg szeretné tartani a babát, de az én szüleim még nem is tudnak róla, sőt még a barátnőmet sem látták élőben, mert nem akarják elfogadni. Ezért még nagy kétségeink vannak a baba megtartásával kapcsolatban.

2018. jan. 24. 15:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%
#5 Az örökbeadás nem feltétlenül jelent nevelőotthont. Ha időben meghozzátok a döntést, a baba néhány hetes korában családhoz kerül.
2018. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

#4 Igen, ez az első kapcsolatom, meg neki is.


#7 Szerintem elég jól keresek, lassan 7 számjegyű van a bankszámlámon. És igen, még otthon lakunk, de ha megszűlné a babát, akkor már összeköltöznénk. Volt már olyan, hogy ott voltam a barátnőm családjánál 2 héten át, és ők nagyon szívesen segítenének nekünk lakás ügyben (esetleg odaköltöznék én is, vagy álnák az albérlet árát, ha szükséges)

2018. jan. 24. 16:07
 13/20 anonim ***** válasza:
63%
Kezdődik a kamu duma.
2018. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon úgy néz ki, hogy a szülők segítségére nem számíthattok, akkor marad a te fizetésed, mivel a barátnődnek még érettségije sincs. Ne áldozzon fel mindent a gyerekért, nem tudnátok megadni neki mindent, amire szüksége lenne. Alapvetően abortuszellenes vagyok, de ha az érettségim előtt esnék teherbe (ami nekem is idén lesz), borzasztóan dühös lennék magamra, de elvetetném, akkor is, ha beleszakadna a szívem, mert nem tudnám úgy nevelni, ahogy szeretném. Hiába dolgozik már a párom közel 10 éve, hiába vagyunk már együtt 3 éve, hiába támogatnának a szüleim mindenben, vannak álmaim a gyereken kívül is, egyetemre szeretnék menni, szóval minden jövőbeli tervemet tönkretenné a gyerek, bármennyire is szeretném megtartani.


Ez csak egy személyes vélemény volt, azt szűrsz le belőle, amit szeretnél.


L/19

2018. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%
Nem láttam azt a 7 számjegyet. A véleményem attól még nem változott.
2018. jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
7 számjegyű megtakaritasod van, a szülők kell hogy állják az albérletet! Aha! Továbbra sincs 2 hetes terhesség!
2018. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
81%

Ti tudjátok

Ne idegen embereket kérdezz

2018. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
58%
Ez vagy egy unatkozó tini irománya,vagy nem tetszettek neki,hogy senki sem preferálja a semmire szülést,így jött azzal,hogy neki tulajdonképpen van pénze.
2018. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
73%

Ha kiszakadt az óvszer miért nem irattatok fel esemény utánit?

Két hetes terhesség nincs!

2018. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
76%
Csatlakozom, 2 hetes terhesség nincs.
2018. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!