Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen mozgást végezhetek...

Milyen mozgást végezhetek így? Bővebben lent.8 hetes kismama

Figyelt kérdés

Soha életemben nem voltam sportember,de jó alakom volt,azt hittem a gének..

Aztán tavaly rádöbbentem, hogy nem vagyok szerencsés és simán felhíztam 12 kilot egy év alatt.

Most pedig babát várok :)

Hihetetlen nagy a boldogság és tudom nem kéne most annyira foglalkoznom a külsőségekkel, de nem szeretnék tovább hízni már. Persze tudom hogy fogok de 10 kilonál kevesebb jo lenne. Így is nagyon zavar a mostani súlyom és ez csak rosszabb lesz ha nem figyelek oda. Meg hát a babábak is jobb szerintem, ha nem zabál az ember. Miota tudom,hogy állapotos vagyok nagyon odafigyelek az etkezesekre, sok vitamin, gyümölcs, változatosság. Arra lennék kiváncsi, mit mozoghatok így állapotosan -újra kiemelve hogy sosem sportoltam.

Szeretném ha nem lenne tiszta narancsbőr a combom peldaul...itthoni light-os aerobic pl.? Barmi erdekel ami jot tesz nekem es a babanak is! 9 hetes km


2018. jan. 24. 19:48
 1/4 A kérdező kommentje:
*8 hetes km
2018. jan. 24. 19:48
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem mozogtál, akkor semmit. Nagyon max.kismama torna, ami nem mozgás.

Nem most kellene/kellett volna erre gondolni, hanem sokkal korábban!

2018. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Jóga esetleg pilates.

Később meg kismama torna. Ha orvosod engedni akkor úszás.

Egyébként diétára nem gondoltál? Terhesen is lehet, persze ésszel. Nekem az orvos külön kihangsúlyozta, hogy ir miatt folytassam. Nézz utána a neten a 160 vagy 180 g szénhidrát diétának.

2018. jan. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Abíság ***** válasza:

Szia, a youtube-on nagyon sok terhes torna van. Vannak köztük olyanok is amik csak 10-12 percesek. Én is azokra tornázom+sok séta. Sok sikert!

7 hkm 😊

2018. jan. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!