Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen terhestornát ajánlotok...

Milyen terhestornát ajánlotok amit önszántamból végezhetek itthon? Linkelnétek videókat? 4hónapos kismama

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én bizományis bababoltban vettem meg a "Kismamatorna Kállai Ildikóval" c. Dvd-t 350 Ft-ért. Annyit megért nekem. Arra tornázgattam, nekem bejött. Állítólag a Réka féle terhestorna is jó.
2013. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én bevallom be voltam rezelve a Rubint Réka és társai féle kismama tornáktól, mert előtte nem tornáztam.

Úgyhogy én a Terhességi torna című, Ölveczky L&B kiadású, 2006-os (de a 80-90-es évek környékén forgatott) nyugis DVD-t használom.

Azért döntöttem e mellett, mert meggyőzött, hogy a tornát Tápainé Bajnay Márta tartja, aki a SOTE 1. vezető gyógytornásza.

Kicsit furán beszél a nőci, de a gyakorlatok nagyon jók.


Teszveszen találtam belőle:

[link]

2013. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet regisztrálni egy weboldalon,küldenek ingyen dvd-t(megkaptam elég gyorsan)www.corewellness.hu az oldal.
2013. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De jó 3-as! Köszi :)
2013. márc. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is csak szeretném megköszönni a 3asnak a linket:)
2013. márc. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,neten keresek pár jó gyakorlatot Rékával.Mivel felvidéki vagyok,ezért nekem nem küldenék el az ingyen dvd-t :)
2013. márc. 21. 09:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Se postaköltséget semmit nem kell fizetni 3as?
2013. márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmit.Egy nagyobb méretű bubis borítékban küldték,elég gyorsan.Először azt hittem hogy ez csak valami átverés aztán olvastam a kismamablogon hogy aki kért mindenkinek küldték.
2013. márc. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is regisztráltam, azt írták sikeres volt és hamarosan küldik a dvd-t dehát a címemet nem is kérdezték szóval ezt nem értem...
2013. márc. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is regiztem és címet tényleg nem kérdeztek :/
2013. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!