Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, mit esztek egy nap?

Kismamák, mit esztek egy nap?

Figyelt kérdés
Legyszi írjátok le egy napi étrendetek!
2018. jan. 27. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kismama voltam, ugyanazt ettem, mint a terhességem előtt.
2018. jan. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Reggeliztem rendesen, két szelet kenyér felvágott paradicsom.


Ha megkívántam ettem gyümit is tízóraira.


Ebédre bármit amit épp főztünk, uzsira is ettem valamit ez jellemzően gyümölcs volt, nagyon rá voltam állva a gyümikre. Vacsi mint reggelire.


Szóval lényegében mint terhesség előtt, csak többször ettem gyümölcsöt és csokit.


Kettő helyett sosem ettem, főleg, hogy az első trimeszterben étvágyam sem volt. Harmadik trimeszterben voltak napok mikor egész nap rágtam ettem óránként. De ez heti két nap volt. Borzalmasan éhes voltam egész nap. Szerencsére ez nem állandó jelenség volt és szerintem heti két nap belefért, hogy többet ettem a kelleténél.



Ha viszont ch diétát kell tartani akkor nyilván annak megfelelően kell étkezni.

2018. jan. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Leírom a tegnapit:


Reggeli: 1 teljes kiőrlésű zsemle, vajkrém, kaliforniai paprika


Pár szem keksz


Ebéd: csirke raguleves, baconbe tekert csirkemell rizssel, csemege uborkával


Joghurt, Túró Rudi


Vacsora: virsli mustárral

2018. jan. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Reggelire zabkását, aszalt gyümivel, dióval, szép nagy adagot, meg egy pohár narancslevet. Ebédre főtt ételt, sok zöldséggel, barna rizzsel vagy tk tésztával, uzsira egy kis édességet, de abból is valami egészségesebbet, vacsira vagy ebédmaradékot vagy szendvicset magos kenyérrel, szintén sok zöldséggel.
2018. jan. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Reggelire egy kis pohár kefír vagy natúr joghurt zabkorpával. Délelőtt nem eszem, vagy maximum 1 kis csokit vagy kekszet(pár szemről van szó). Ebédre normális főétel (rántott csirkemellet salátával,krumplis tésztát, hamburgert, amit megkívánok), uzsizni nem szoktam, vagy néha bekapok pár szelet felvágottat, pogácsát, vagy mandarint. Vacsira rendszerint gyümölcsöt eszek. Gránát almát, kivit, narancsot vagy mandarint. Ha van kedvem eszem joghurtot is hozzá. Nagyjából így néz ki a napi menüm.Hozzá teszem, hogy reggel iszom egy nagy bögre tejes kávét és napközben ásványvízet amibe citromlevet facsarok.
2018. jan. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia. Reggeli. Szendvics teljes kiorlesu kenyerbol zoldseggel, tejes kaveval. Ebed csirke rizzsel zoldseggel, csirkesalata, hus etelek ha tesztabal akkor durumteszta. Vacsi tojasrantotta tk kenyerrwl zoldseggel. Vagy ebed maradek. Napkozben johgurt, kefir, gyumolcs csak delelott. Csoki, nasi nem nagyon.

Tovabb kerdeznek, ha szabad: ti mozogtok valamit, dolgoztok e meg esetleg, es ki mennyi idos km?

Koszi ^^ 20hkm

2018. jan. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mai napom eddig :


Reggeli : Rozskenyerbol melegszendvics ,hozza mozzarella ligth bazsalikommal megszórva. Zöldség mindog megy mellé modt zellerszar ,paradicsom és szivsalata ment pici extra szűz olívával meglocsolva.


Tízórai: Egy nagyobb banán


Ebéd: Csirke burrito kevert salátával.


Többi még hátravan 😊 Edzés is lesz estefelé 😊😊

2018. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-osnak,igen én rendszeresen mozgok. Rohangálok a két meglévő(1,5 és 3,5évesek)fiaim után. Ahova csak lehet gyalog megyek és minden nap tornák itthon a tv előtt fél, háromnegyed órát (Rubint Réka gyakorlataiból amit pocakos is biztonsággal lehet) Dolgozni nem dolgozom a szó szoros értelmében, mivel még Gyeden vagyok a kissebbel. Most vagyok 24.hetes a 3. Fiammal. 5-ös voltam
2018. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Reggeli: 2 szelet teljes kiőrlésű kenyér körözöttel, kakaó, túrórudi

Tízórai: mandarin

Ebéd: májgaluska leves, tökfőzelék fasírttal, linzer

Vacsi: sertéspörkölt tésztával, tejföllel, tejberizs desszertnek

Kórházban vagyok, ennek a fele hazai, a másik fele amit itt kapunk.

Egyébként mindennap eszek gyümölcsöket és sok sok tejet/tejterméket. Itt zöldségféléket nem nagyon adnak, néha egy kis retek a reggelihez vagy vacsorához...

35 hkm

2018. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!