Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Friss várandós anyukák! Ti...

Friss várandós anyukák! Ti hogy bírjátok/bírtátok ki a két hét várakozást a pozitív teszttől az UH-ig?

Figyelt kérdés
Már a kimaradt menzesz előtt teszteltem, nagyon nehezen viselem a várakozást! Úgy érzem, hogy akkor lesz biztos, ha már látom, szívhanggal együtt. Még nem merem beleélni magam a terhességbe, és olyan lassan telik az idő...
2018. jan. 28. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az idot nem lehet surgetni . En nem is eltem bele magam, inkabb nem hittem el eloszor ... aztan beindult az ido . Lassan 19.hét 😊
2018. jan. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Végig nehéz a vizsgálatokat kivárni, pedig én 4 hetente jártam, magán dokihoz. Aztán vártam a szülést, aztán a tejbelövellést. Aztán, h hazajöjnünk a kórházból. Hogy teljen el a hasfájós időszak. Hogy lehessen kóstotatni, majd hozzátáplálni, hogy üljön fel, álljon fel, kezdjen járni, jöjjenek a fogai. Aztán ovi, hipp-hopp suli, felvételi, egyetem, mikor házasodik, mikor leszek nagymama... Mostantól mindig várni fogsz valamire, szóval türelem! 😊
2018. jan. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem rosszabb most, hogy még mindig nem tudjuk a nemét., és 1-1 vizsgalat közt eltelik 1 hónap nagyjából még magánorvosnál is...


Nem érzem, hogy mozog még, pedig 19 hetes..


Szőval az egesz várandőság, ha konkrétan a babára gondolok erről szól..

Várakozás.. Mindig van valami baromság, ami míatt. Aggódok. A kismama...


Izgultam az első doki előtt

1. Legyen szívhang

2. Ne legyen 2

😆


Nekem abban az időben rengeteg dolgom volt, és rengeteg esemény. az életemben

Persze izgultam, ahogy írtam.. Plusz a 8. Hétig nagyon féltem a vetéléstől...

De jobb,akkor az. Inkább izgalmas volt..én simán beleéltem magam.. Próbáltam pozitívan gondolkodni...


Kösd le magad valamivel.. Mi voltunk túrázni, ősszejövetelt szerveztünk,épp. .stb


Gratulálok

2018. jan. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Én fordítva vagyok! Keddre nem vártam előző pénteken lett pozitív a tesztem.

Aztán barnázás miatt kórház, semmit nem láttak persze, két nap múlva újra kórház megint uh megint semmi csak a vastagodó méhnyálkahártya és erősen vérezni kezdtem közben.

Szóval újra ágynyugalom és hétfőn újra kórház. A hcg jó volt de az uhn persze semmi ezért progit sem kaptam hátha méhen kívüli.

Szóval én nem várom az uht inkább rettegek tőle, hogy újra vérzem majd vagy méhen kívüli.

2018. jan. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Van a neten egy (angol nyelvű) Pregnancy+ nevű applikáció amin tudod nézegetni, hogy milyen lehet, követheted a fejlődést, olvashatsz minden nap tök érdekes és hasznos cikkeket :)


Ezen kívül pedig próbálj jelen lenni a pillanatban. Írta itt előttem valaki, hogy mindig valami újra, a következő lépésre vár... Bevallom ezen csak fogom a fejem. Ha nem figyelsz, akkor a fontos dolgok úgy elrepülnek, hogy azt se tudod hova lett az idő. Ne akarj mindig máshol és máskor lenni, élvezed ki a perceket és figyelj saját magadra, élvezkedj a saját lelki változásaidban :)

2018. jan. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Ja és még vmi: ha korai teszt mutatta ki a terhességet, akkor a szívhangot 2 hét múlva nem fogják kimutatni. Az ötödik-hatodik héten csak a petezsák látszik, egy kis fekete folt, benne a szikhólyaggal.
2018. jan. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Én nagyon nehezen viselem a várakozást! Január 9én lett pozitív a teszt, és csak 31re vaan időpontom. Már csak három naap, de ááá, nagyon lassan telt az idő.
2018. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó nekem is aznap lett pozi a teszt !!:)
2018. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok :( Míg nem tudom,hogy minden oké nem merem magam beleélni :/ Ráadásul külföldön élünk itt 12 hét után van uh. (Most vadászok magán klinikát,hogy a 7.-8. hét körül valahol nézzék már meg mi a szitu) :(


Mindenesetre kitartást mindenkinek! :)

2018. jan. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 10én lett pozi, én is 31-én megyek!! Nemsokára!! Már csak pár nap lányok, ezt már fél lábon is!
2018. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!