Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lehet ebből szülés?

Mikor lehet ebből szülés?

Figyelt kérdés

Elment a nyákdugóm,de nem tudom,hogy az egész e vagy nem.

Milyen mennyiségü az egész?

Mikor lehet ebböl valami?


2018. jan. 28. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Sose lehet tudni. Nekem az elsőnél még 2 hétig bent maradt babóca, a másodiknál pár órán belül jött az első fájás.
2018. jan. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, nekem 3 héttel korábban jött ki darabokban, még is 40+6-nál indítani kellett. Kitartás :)
2018. jan. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Màr elèg règòta talàlkozok nyàkdugò darabokkal januàr első heteben is szembejött 2 nagyobb darab most egy hete szi te minden nap kisebb darabok, de nekem a doki nèzi is a mehszàjat ès rövidül de nem nyìlik. 32 hetes terhessèg òta kupalakban nyitva van a belső mehszàj. Szerintem nem mèrvadò annyira a nyàkdugò. Az első lànyommal màr tagulàsos vèrzèsem volt 3 napig! Ès ìgy is magzatvìz elfolyàssal indult a szülès de akkor màr 2 ujjnyira nyitva voltam (mégis csàszàr lett). Szòval ez nagyon összetett folyamat mindenki ès minden terhessèg màs. 37hkm
2018. jan. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A kérdés kiirása után 3 órával elindultam a kórházba és 8 óra után meglett a babám.

2018. febr. 1. 00:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2018. febr. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. febr. 1. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!