Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején milyen...

Terhesség elején milyen gyakoriak a görcsök?

Figyelt kérdés
Sziasztok, segítséget szeretnék kérni. 4,5év sikertelen próbálkozás után, mindenféle gyógyszer nélkül sikerült a teherbeesés természetes úton. Múlthét szerdán teszteltem pozitívat. Pont előtte nap voltam nőgyógyásznál, akkor nem tudtam még hogy terhes vagyok és nem is látott semmit csak,hogy 13mm vastag a méhnyálkahártyám. A pozitív teszt óta minden nap van olyan pár perc amig enyhén de görcsöl az alhasam. Ez normális? Nem tart sokáig de azért aggódom így ennyi év után. Nyugtassatok meg, hogy nincs gond❤

2018. jan. 29. 19:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én 15 hete görcsölök. Doki nem örül neki,de gyógyszeresen már mindent kipróbáltunk. Sűrűbben járok emiatt terhesgondozásra.
2018. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én múlt hét keddre nem vártam :)

Nekem is görcsölget néha, doki azt javasolta szedjek 2x2 magnéziumot (megnerotot javasolt).

Azóta jobb, de néha még így is görcsöl.

Amíg nem vérzel, barnázol vagy görcsölsz nagyon erősen nincs gond.

2018. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És neked milyen gyakoriak a görcsök és meddig tartanak?
2018. jan. 29. 19:54
 4/16 A kérdező kommentje:
2. Mi számít erősnek? Mert ennyi év után érthető a pánik.
2018. jan. 29. 19:55
 5/16 anonim ***** válasza:
szia, en 8 hetes vagyok. 2hete este eleg erosen gorcsoltem en nem szoktam mensikor sem. az orvosom magneziumot ajanlott. apro kis gorcsoknel nincs baj, termeszetes :) nohet a mehed nyulhatnak a szalagok...:) gondolj arra hogy most feszkeli be magad a piciked epp :) ha nincs verzes es eros gorcs ne aggodj! emlitsd meg az orvosodnak esetleg ajanl magnerot magneb6ot :)
2018. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
En gorcsoltem minden nap, menstruacios gorcsokhoz hasonloan, barnaztam is egy ket alkalommal. Ittam magneziumot, terhes vitamint is szedtem az sem segitett. Sajnos a terhesseg leallt a fejlodesben es beindult a veteles. En kulfoldon elek itt nem nagyon torodnek azzal ha barnazol. Csak az a fontos hogy ne verezel es ne legyen olyan eros hasgorcsod amit mar nem birsz elviselni. Szerintem pihenj sokat ha tudsz, probalj nem aggodni mert a stressz az sem segit. Szed a terhes vitamint es jellentkez majd be a dokidhoz. Kellemes babavarast kivanok neked!
2018. jan. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerdán teszteltem pozitívat, csütörtökön szúrkálás, majd péntek kisebb görcsök, szombat éjjel vasárnap éjjel is felkeltem arra hogy görcsölök de szerintem 5percnél nem tart tovább. Annyi hogy nekem ez fura mert talán életemben 1x görcsöltem vérzéskor.
2018. jan. 29. 20:33
 8/16 anonim ***** válasza:

vegyel be egy magneb6ot, elfog mulni bajod nemlehet tole. aztan majd emlitsd meg az orvosodnak :)

boldog babavarast!

2018. jan. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

2 vagyok

Pár órát görcsölök, de van hogy nincs egy óra sem. Reggel és este szoktam inkább, napközben nem.

Az erős az ami jelentősen erősebb a mensi görcsnél, összegörnyedsz a fájdalomtól vagy az ha erősen beszúr, mintha kést forgatnának benned.

Amíg nem ennyire durva nincs gond, magnézium meg szokta oldani.

Nekem javult, pár nap alatt.

2018. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#6 vagyok. Ha csak alkalmankent gorcsolsz es csak enyhen akkor nincs baj. En szinte egesz nap gorcsoltem. Szerintem nyugodj meg es gondolkodj pozitivan es nem lesz semmi baj
2018. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!