Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2012 ota pajzsmirigy eltavolit...

2012 ota pajzsmirigy eltavolitasom volt. Most 13hetes terhes vagyok. Megtortent az elso nagylaborom es az eddig beallt (letrox 100mg) tsh ertekem megugrott. Kozel 11 dokimhoz sokara jutok be. Mi baj tortenhet? Feltem a babamat

Figyelt kérdés

2018. jan. 29. 07:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy sokára jutsz be terhesen, mert soron kívüliséget élvezel. Még ma beszélj vele.
2018. jan. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme itt elkezdeni idegesíteni magadat... Itt nem kapsz megbízható válaszokat úgyse.

Minden jót!

2018. jan. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Holnap xelutanos a dokim. Addig idegeskedhetek...
2018. jan. 29. 08:13
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván azonnal endokrinológus, én is rögtön mentem, ahogy kiderült a terhesség, mert teljesen megváltoztatja az értékeket. 11 a tsh? Akkor nagy a vetélés valószínűsége, nem szorakoznék ezzel a helyedben.
2018. jan. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha holnapig történne valami, akkor már úgyis mindegy, hogy beszeded-e ma a gyógyszert. Én 6 hetesen mentem, hogy minden rendben legyen.
2018. jan. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A 6hetes laborom tokeletes volt. Nem vagyok hulye ellenoriztetem. Csak most a 2ik laborom terhesseg alatt ez a sok. Dokim csak kedd szerda es csut rendel.... ideges vagyok jogosan...
2018. jan. 29. 08:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát ez van, holnap majd ad rá gyógyszert, teljesen felesleges idegeskedni, mert az biztosan nem viszi le a tsh-dat. Sok baba született már nem éppen tökéletes tsh mellett.
2018. jan. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem havonta ellenőrizni kellett, terhesen normális, hogy megugrik az érték, mivel nem csak neked kell a hormon, hanem már a babának is. 16. hétig van jelentőssége, onnantól a baba magának termeli.

13 hetes vagy eddig nem volt gond, már szinte biztos nem lesz.


A doki mindenképp emelni fogja a letroxot, én itthon magamtól is emeltem, de csak fél szemmel, még mielőtt dokihoz értem volna. Nem bíztam a véletlenre és fél szemmel minimum emelnek.


A másik, hogy még megnyugtatóbbat írjak, egy ismerősöm 3 egészséges gyereket szült 10-11 -es tsh szinttel, neki soha sehogy nem ment lejjebb a szintje.


Ha a terhességed legelején lennél akkor lehetne aggódni, de én most már a helyedben nem tenném. Szeded a gyógyszert a baba meg elszedi amennyi neki kell.


Minden jót!

2018. jan. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Kicsit megnyigtattal utolso kommentezo :)

Most voltam belgyogy.vizsg-on es szerencsere minden szuper jo. Ottani doki szerint 125ig emelik majd letroxot... holnap kiderul....

Utolso eredmenyeim: t3: 3.33, t4: 13.75, tsh pontos: 10.93 (most kaptam pontos ertekeket)

2018. jan. 29. 12:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugi! Inkább a babával beszélgess, ne gyötörd magad! :)
2018. jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!