Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+5 naposan jó méret az 5x4,8...

4+5 naposan jó méret az 5x4,8 mmes üres petezsák?

Figyelt kérdés
Hcg 1723 lett.
2018. jan. 29. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

4+5 naposan miért kell UH-ra menni?

Igen, normális, embriót általában 5-6. hét körül lehet látni. Ez a korai orvoshozjárás (amennyiben nincs panasz természetesen) csak arra jó, hogy feleslegesen stresszeld magad, hogy még nem látszik az embrió és felesleges köröket fuss az orvosnál.

2018. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Barnázás miatt mentem és egy rohadt bunkó dokit fogtam ki aki azért jött le az osztályról mert beteg volt a szonográfus. 2percig vizsgált majd elviharzott. Az asszisztensek se tudtak mit mondani mert ennyit diktált le nekik. Meg, hogy magnéziumot szedjek és egy hét múlva kontroll.
2018. jan. 29. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Ilyen idős terhesen ez egy tök normális lelet. természetesen ettől még bármi lehet belőle.

Azért mondta, hogy egy hét múlva kontroll, mert akkor esetleg már lehet látni embriót. Ha akkor sem lehet, akkor az már utalhat bajra, bár még az is korai lesz, és ha akkor sem látnak semmit, szerintem még mindig csak kontrollra fognak visszahívni.

2018. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Ilyen korán max petezsák látszik. 1 hét múlva se kell még embriónak lennie viszont a petezsák növekedéséből látszik, ha minden rendben van.
2018. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!