Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz előtt milyen teendők...

Abortusz előtt milyen teendők vannak?

Figyelt kérdés
Ahhoz, hogy valaki eljusson a beavatkozásig milyen vizsgálatokra, papírokra van szükség?
2010. jún. 6. 16:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Először is orvosnak kell igazolnia a terhességet. Ő fog elküldeni a családvédelmis védőnőhöz, akihez 2x kell menni beszélgetésre, hogy megkaphasd az engedélyt. Csináltatni kell teljes vérképet, vércsoport meghatározást, de ehhez az orvosod ad beutalót. Mi a gond? Miért nem tudod megtartani a babát(nem akarok okoskodni, csupán érdekel )?
2010. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Lehet,hogy nem akar gyereket.....
2010. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

1 vizsgálat,ami bizonyitja a terhességet, egy papir amit a doki kiad, vérvétel,vércsoport,aneszteziológus, nővédelmi kétszer 3 nap eltéréssel.

meg egy befizetett csekkel, igazolással, jegyzőkönyvel elmenni a kórházba, ha kaptál időpontot

2010. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Először is el kell menni a nőgyógyászhoz.Megkérdezik megtartod e a babát.Elküldenek Uh-ra,hogy megállapítsák hanyadik hétbe vagy.Vissza kell menni a nődokihoz a papírral,ő kiad egy laboros papírt,le kell menni vérvételre.Aztán majd az eredményért.HA ez is megvan,akkor el kell menni a védőnőhöz időpontért.Ad időpontot és akkor megint vissza kell menni hozzá ő fog adni időpontot az abortuszra.Utána meg az altatóorvoshoz.

ÉS a megadott időpontra be kell menni a kórházba.

Nálunk így működik,hogy máshol hogy azt nem tudom.

2010. jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
én holnap megyek
2010. jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen meg a csekk,azt kihagytam.
2010. jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
+ belgyógyászat is
2010. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
belgyógyászat nem kell, azt az anesztes megcsinálja
2010. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, hány hetes terhes vagy, de tudnod kell, hogy a hivatalos része (védőnő, jegyzőkönyv) legalább egy hetet igénybe vesz, mert 2x is vissza kell menni. úgyhogy gondold még át még egyszer, higgadtan hogy biztos el akarod-e vetetni, mert ezt vissza többet nem csinálhatod, de ne húzd el sokáig a döntést.

és még annyit tanácsolhatok, hogy próbálj meg olyan kórházba kerülni, ahol a műtét előtti este teszik fel a tágítót és hagynak egész éjjel tágulni, mert ez kíméletesebb (ha még nem szültél) ha csak pár órát hagynak tágulni, azzal a veszéllyel járhat, hogy ha későbbi terhességednél idő előtt kinyílhat a méhszáj és koraszülhetsz. a körzeti nőgyógyász engem a helyi kórházba akart küldeni, ahol csak egy délelőttöt tágítanak és délben műtenek. aztán szerencsére egy orvos ismerős felhívta arra a figyelmemet, hogy kérjem át magam másik kórházba, ahol éjjel tágítanak és másnap műtenek.

2010. jún. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
17:19 vok.Engem 3 éve elküldtek belgyógyra,lehet h én maradtam le.de nem is baj,főleg ezügyben.
2010. jún. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!