Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szépen lassan minden tünetem...

Szépen lassan minden tünetem elmúlt, normális ez?

Figyelt kérdés
5. hétben vagyok és a tüneteim szépen lassan elmúltak. Mára már semmi sincs. Vetélés ellenit szedek már 2 hete. Dokihoz holnapra van időpontom, kíváncsi leszek mit mond. Volt valakinek így? Nem a kioktatásokra lennék kíváncsi. Köszi
2018. jan. 31. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi! Én is 5 hetes vagyok és nekem meg semmi tünetem nincs és nem is volt. Ezek jönnek mennek.

Ha nincs vérzés vagy erős görcs addig nincs gond!

2018. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodjatok, majd a 7.het korul lesznek. 5 hetesen milyen tünet lenne?
2018. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első terhesség esetén semmi tünetem nem vilt az eg adta világon... minden orvosi vizsgálatra úgy mentem h biztos valami baj van... Na most a másodikkal megkapom. 5ik hét óta hányinger, gyomor fajas, fejfájás, faradtsag. A baj h a másik 13 honapos... brutal rossz! Örülj neki h könnyen veszed! Könnyű terhességet!
2018. jan. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Még lehetnek, nagyon az elején vagy. Nekem ilyenkor még csak cici èrzèkenysèg, enyhe hányinger, de inkább édesség undorom volt. A 7.hèten kezdtem el hányni. De egyébként olyan is volt, hogy a 14.hèten tök jól voltam kb 3-4 napig, azt hittem elmúlt a rosszullét, de visszajött még 2 hétre.
2018. jan. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos a hirtelen tunet elmulas vetelesbe torkollott.
2018. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Görcs és vérzés nem volt, csak egy kis rózsaszínű pecsételés az is csak egyszer és csak papíron látszott. Már a mensi előtt tudtam hogy valami alakul és mensi napján 3 teszt is pozitív lett. Nem terveztük de nagyon örültünk neki amikor kiderült. Szeretném ha megmaradna de őszintén nagyon furcsa érzésem van. Olyan mintha egyáltalán nem lennék terhes, üresnek érzem ott lent a hasam. Nem tudom megmagyarázni ezt az érzést. Én puffadtam, majd leszakadt a mellem, állandóan álmos voltam, ingerült és mindent megettem amit láttam. Na most 1 hét alatt minden elmúlt és csak néha émelygek, cicim pedig csak érintésre érzékeny. Nem értem és félek de majd holnap minden kiderül. :(
2018. jan. 31. 16:44
 7/8 anonim ***** válasza:

5 hetesen még nem igazán lehetnek tünetek.

Viszont görcs és vérzés nélkül is lehet baj.Nekem sem volt semmi jele mégis baj lett.

2018. jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

ÓÓóó csak nyugibele :D

Én már a net összes rémhírét elolvastam ezzel kapcsolatban... 7 hetes terhes voltam, amikor az összes tünetem egy csapásra eltűnt, boldog lettem, kiegyensúlyozott, minden rózsaszín, de közben meg valami nem jó ha minden tünetem elmúlt. No sebaj, doki felhív, uh délután, manó ott van, minden rendben.. Oké hurrá megúsztam ennyivel... Eltelt három hét... 10.héttől a 19.hétig nem volt olyan nap, hogy ne hánytam volna szét az életem :D

Úgyhogy amíg nincs vérzésed addig nem kell aggódni. :)

2018. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!