Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen borkostoló?

Terhesen borkostoló?

Figyelt kérdés

Megyünk Egerbe holnapután, több évtizede nem voltam.

Szépasszonyvölgybe is ellátogatnánk a párommal. Nem szeretnék inni, de pár korty vagy a pohárba "belenyalás" ér? Nem szoktam inni nagyon, szilveszterkor is kibírtam a pici miatt, ez csak egy szimpla kérdés, ha ennyi beleférne az baj lenne-e?

10 hetes km


2018. jan. 31. 21:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Nekem például meg sem fordulna a fejemben..
2018. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Nekem sem..
2018. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
A-a
2018. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
50%
Szájba veszed,megízleled,kiköpöd.Végigkóstoltad és a picinek sem lesz baja.
2018. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%

Hát nemtudom, terhesen rengetegen ittak 1 pohár egészséges (!) vörösbort naponta, mert nagyon jó görcsoldó.

Én alapból nem innék, nem szeretem az alkoholt, de szerintem 1-2 dl teli gyomorral belefér.

2018. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%

Inkább ne.

Bármi baja lesz a picinek, akkor nagyon okolni fogod magad miatta, de akkor már nem tudsz rajta változtatni. Egész életedben bánni fogod.

Tudom, régen nem vették ilyen komolyan, más is csinálta stb., de ma már sokkal fejlettebb az orvostudomány. Sokkal több mindenről tudjuk, hogy mennyire ártalmas.

2018. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Nőgyógyászomat kérdeztem meg A válasza: ennyitől az égvilágon semmi baj nem lesz, a terhesség nem betegség. Egy kis vörösbor ráadásul szép vérképet csinál!
2018. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Biztos, hogy nem innek. Van mas program is gondolom.
2018. jan. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
En innék , Par kortytól mi a fene baja lenne. Istenem , sokan mar annyira tulzasba viszik a vészmadárkodást , mindentol baja lesz a gyereknek persze... Nem vagyok piás fajta egyaltalan, de par kortytól semmi bajod nem lesz !!
2018. febr. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%

Eszembe nem jutna!


[link]


Fentebb írta vki, hogy naponta borozó kismamákról tud- Légyszi továbbítsd nekik, hogy nagyon nem.kellene!!!

2018. febr. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!