Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok pasit fog meg így a csaja?

Sok pasit fog meg így a csaja?

Figyelt kérdés

"Jajj, édesem, képzeld, voltam orvosnál,és.. Nem is értem.. Azt mondta terhes vagyok. Jajj, nem, hova gondolsz, nem, nem tudtam eddig, ja, de azért azt tudjad, hogy túl vagyok a 3 hónapon."

:)


Pasik, jártatok már így?

Csajok, jó ezt bejátszani? Illetve, csajok, miért??



2018. jan. 31. 21:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ,ha első babáról van szó , akkor lehet hogy összejön a nőnek .... Szomorú az ilyen !!!! Meg gondolom sok nő úgy van vele, megfogom egy életre, mert ha nem is marad vele,a kovetkezo kapcsolatát kezdheti úgy hogy van 1 gyerekem......és hát vannak nők akik nem is foglalkoznak ilyen pasikkal.
2018. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nekem volt már hogy megfordult a fejemben ez egyszer: egy fesztiválon megismertem álmaim férfiját évekkel ezelőtt de azt a férfit akiről kislány korom óta álmodoztam kívül-belül. Felháborítóan jóképű (nem csak szerintem), vicces, figyelmes, okos és aki ráadásul felejthetetlen szerető. Igen lelőttem a poént, megadatott az a kiváltság hogy randizhattam vele sőt amíg az országban volt többször is elhívott. Na ebben a helyzetben azt gondoltam magamban hogy komolyan ki kéne azt a gumit szúrni mert ilyen férfit többet biztos hogy nem látok és ha nem is akar velem lenni biztos hogy gyönyörű gyerekeket csinálna (persze idézőjelesen).

Végül nem tettem meg ő pedig hazament, egy másik kontinensen lakik.

De fél év múlva visszajött hozzám, mostmár 5 éve a férjem és most várjuk az első gyerekünket ahol nem kellett ilyen trükkökhöz folyamodnom mert tényleg szerettük volna mindketten. :)

2018. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!