Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám vissza szerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám vissza szerezni egy olyan pasit aki csak sexet akart tőlem és most van csaja de én meg baráti szexeket akarok mert szeretem is vissza tudnám valahogy kapni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 21:39
 1/5 Moszuke ***** válasza:
hát ha csak szexre hajt, szerintem belemegy bár ha szar vagy az ágyban akkor sehogy kb
2014. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem felejtsd el a dolgot. Ha már van barátnője, akkor valószínűleg túllépett rajtad, csak kínos helyzetbe hoznád magadat, ráadásul feleslegesen.
2014. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy lehet a legkönnyebben elcsábítani minket pasikat, hogy megtanulsz írni.
2014. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak olyan van hogy a srác nem akarja hogy a barátjával beszéljek ez miért lehet?
2014. febr. 6. 21:57
 5/5 anonim válasza:
Leírtad, hogy csak sexet akart tőled. Ennyi. Ha többet is szeretett volna akkor most, Te lennél a barátnője, és nem más lány. És abban a tudatban, hogy kapcsolatban van még így is nyomulnál. Undorító!
2014. febr. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!