Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzek meg egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek meg egy olyan pasit akinek van csaja?

Figyelt kérdés
Legjobb haveromnak van csaja, de velem csalta. Én szeretnék tőlle többet is. Mit tegyek?
2011. júl. 5. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit akarsz egy ilyen sráctól? Ha Őt megcsalta akkor valószínűleg veled is megtenné
2011. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez az, csak azzal nem teszi meg akit nagyon szeret...az a baj h nagyon ismerem...
2011. júl. 5. 19:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Akit nagyon szeret...

Ha szeretne téged, akkor most nem te lennél a szerető kislány.

2011. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jól csinálja a csávó.
2011. júl. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De egy qva jó barátságból lehet több? (igaz h most ez az állás)
2011. júl. 5. 20:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, még mindig összejártok?
2011. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát kb 2hete vannak 1ütt és eddig 2x volt ilyen, az egyik kb 2nap után, a másik meg akkor mikor már azt mondta h szereti... de ismerem és sztem neki csak van az a csaj
2011. júl. 5. 20:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha akarsz valamit akkor most kell lépni, ne adj több időt nekik nehogy komolyabbra forduljon.
2011. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
Grat a srácnak meg neked is! Neki azért, mert két nőt töm párhuzamosan (naivitásodból ítélve mindketten tizenév közepe táján lehettek) neked meg azért mert beveszed ezt a dumát! Mindegy én is voltam hülye párszor csak legalább nem írtam ki ide a történteket...
2011. júl. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!