Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy terhes vagyok?

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Mitcsináljak?barátommal nagyon régóta együtt vagyunk szeretkezünk is már lassan fél éve(védekezünk)kérlek ne szidjatok felelőségteljesek vagyunk.de 1 hete valami nincs rendben velem hányingerem van fáj a hasam allúl beis keményedik és az utóbbi időben elég rendszertelen a menstruációm (legutóbb 2 napot volt meg),nagyon félek hogy baba beszéltem a barátommal azt mondta ha az elkéne vetetni viszont én megszeretném tartani,eléggé sok dolog van ami arra utal hogy várandós vagyok:/

15 éves vagyok



2018. febr. 1. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
A legfontosabb kérdés: hogy védekeztek?
2018. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy védekeztek? Gondolom nem megszakítással.
2018. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy terhességi tesztet, aztán ráérsz idegeskedni, ha pozitív.
2018. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Innen senki nem tud segíteni. Honnan tudnánk, terhes vagy-e? Csinálj egy tesztet.


Mivel zajlik a védekezés?

2018. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem megfelelően védekeztek, akkor lehetsz terhes.
2018. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
15 éves, uram isten. Tudom, változik a világ, de nekem senki ne mondja, hogy ez normális. Az én húgom is 15 éves, de még barátja sem volt, nemhogy szexeljen össze-vissza. Vegyél tesztet és imádkozz.
2018. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szüleid mit szólnának hozzá? ...mert nagyon valószínű, hogy az ő támogatásuk nélkül felnevelni 15 évesen elég nehéz lenne.

Hogy védekeztetek? Hány tesztet csináltál?

Elhiszem, hogy ez egy nagyon nehéz dolog most neked.

2018. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahh , 15 éves ... legalább miért nem szedsz fogamzásgátlót ?? Reckírozni ennyi idősen megszakítással gondolom..... persze hogy azt mondja, el kell vetetni, gondolom ő sem idosebb sokkal nálad . Vegyetek tesztet ! Reggeli vizelettel csinald meg.
2018. febr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!