Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bekakálni szüléskor. Valaki...

Bekakálni szüléskor. Valaki járt így? Hogyan "kezelték" a helyzetet? Hogy érezted magad?

Figyelt kérdés
2018. febr. 5. 21:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
En kaptam beontest, megis sikerult termelni. Mondjuk en minden tolasnal azt ereztem jott, suru uristendecikineharagudjatokat mormoltam, de egynel volt csak valoban, ott kb egy msp alatt eltuntettek mindent, meg mondtak mindenkivel elofordul nyugi.
2018. febr. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Az elso szulesemnel nem kaptam beontest es nem jott semmi (hozzateszem, hogy azelott, hogy megindult a szules egesz nap hasmenesem volt). A nasidik szules elott kaptam beontest, akkor megis volt baleset.

En akkor, a tolofajasok kozott kb semmit nem fogtam fel ebbol, csak azt vettem eszre, hogy kb 5 mp alatt lecsereltem azt az eldobhato lepedot, vagy mit, utolag esett le, hogy miert. Marmint amikor mar kint volt a gyerek es lehiggadtak a kedelyek. Meg bocsanatot is kertem, cikinek ereztem, de annyival lerendezte a szuleszno, hogy ez teljesen normalis, ha marad barmi bent es jol nyom az ember, akkor kijon.

Vajudas alatt pl jartam ki pisilni, de kitolas alatt fogalmam sincs, hogy jott-e pisi is, vagy sem. Hidd el, akkor ott annyira nyomsz, hogy nem tudod kontrollalni ezeket.

Es nem csak te nem, senki sem.

2018. febr. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam beöntèst, mègis jött. Kicserélték a lepedőt ès kèsz, ez mindennapos.
2018. febr. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél nem kaptam beöntést, másodiknál igen, egyiknél sem jött semmi szülés közben. Aggódtam amúgy előtte és kérdeztem a szülésznőt, azt mondta teljesen üres "ott" (a vegbelem) szóval ne aggódjak és amúgysem én lennék se az első se az utolsó.

Férjemet is kérdeztem utana, ő is azt mondta semmi ilyesmi nem történt. Nem törvényszerű ne aggódj! De ha mégis megtörténik, nem fognak rád csúnyán nézni.

2018. febr. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten azt mondta a szulesznom, hogy nyomjak nyugodtan pisit kakit barmit :D
2018. febr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nekem is jött.Szülés alatt kisebb gondom is nagyobb volt, minthogy jön e kaki vagy nem....csak a baba legyen már kint.

Párom is látta.Ez szüléskor természetes.

2018. febr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Elég általános dolog, hogy jön széklet is. nekem is jött. meleg vízzel lemostak (erre konkrétan emlékszem), kicserélték alattam a lepedőt és minden ment tovább. Szerintem pisi is volt, mert a kitolás idejére kiszedték a katétert (amit utána a műtőben visszatettek).

Akkor ott egyáltalán nem zavart sem engem, sem páromat, sem senki mást. mindenki végezte a munkáját, aminek ez is része volt, még ha kellemetlen is maga a tudat.

2018. febr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Na én épp ezért kértem direkt beöntést. 4-ből 3x nem jött semmi! És igen, észrevettem, mert érezni lehetett.... :D:D:D
2018. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Én ezen teljesen ledöbbentem, hogy ennyien ezt írjátok.

Igaz, még nem szültem. :)


És teljesen kiszedték alólatok a lepedőt, vagy ott lentebb volt egy kisebb és csak azt cserélték?

Egy valaki írta, hogy lemosták. Másokat is? Vagy törölgettek? Gondolom csak nem hagynak úgy.

2018. febr. 6. 20:51
 20/24 A kérdező kommentje:

Én meg amúgy ilyen hülyeségek miatt tartok a terhességtől.


pl hogy mikor elfolyik a magzatvíz, az tuti kínos. pl boltban, meg mit kezdek a ruhámmal.

Vagy ez a bekakilás is, meg pukizni az orvos előtt, vagy boltban.

2018. febr. 6. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!