Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél hogy alakulnak az...

Kinél hogy alakulnak az ultrahangok? Hány hetesen kellett eddig menni és mikor kell legközelebb?

Figyelt kérdés
Én eddig voltam 7 hetesen aztán 12,18,24 és most az áll a papíromon h kontroll 8 hét múlva. Azért ez nem sok kihagyás egy kicsit? 32 hetesen kell menni másnak is újra csak?

2018. febr. 5. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hova jársz. Sztk-ban a 0. után csak a 12., a 18. És a 36. héten van UH. Magándokik ált. havonta hívnak.
2018. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Nálam komplikációk miatt elég sűrűre sikerült: 5., 6., 7., 8., 10., 11., 12. héten többször is, 13. és 14. héten. Legközelebb a 18. heti genetikai lesz.
2018. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sztkban igy van igen

Amugy az en dokim (magan) 4 hetente legalabb latni akar.

2018. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Voltam eloszor maganban terhesseg megallapitason . Aztan par nap mulva visszahivott hogy minden oké e . Igen ...

Mentem azert a korhazba is utana , ott is oké volt . Utana down szuresre mentem. Ott is volt egy rovid uh. Aztan vervetel , es 12 . Het korul egy hosszabb uh .

Most csak a 20.héten megyek a korhazba, így kaptam idopontot , aztan par nappal kesobb azert maganban is elmegyek . Hogy utana hogy lesz még nem tudom , mert kikoltozunk Ausztriaba .... de nagyon sok nekem is , ez a 2 hónap kimaradas.... mar szamolom vissza a napokat , hogy lathassam mar !!!!

2018. febr. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Magandoki 4 hetente látni akar
2018. febr. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Nincs magán dokim. Csak az Sztk-s vizsgálatokra járok. 17 hetesen tudtam meg hogy terhes vagyok akkor volt az első uhm. Utána 19hetesen 24hetesen és most voltam 33hetesen a kövi 38hetesen lesz. Én nem akarok magán dokinak fizetni főleg hogy nagyon sokan nem náluk szülnek vagy nincsennek megelégedve velük. (Miskolc) Meg ugy gondolom azt a pénzt én inkább a babámra költöm.
2018. febr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedved utolsó én is így gondolom. Szintén Miskolc ;-) neked is kimaradt 2 hónap. Akkor ezek szerint ez így van. Ennyi uh jár. Ez van!
2018. febr. 6. 10:39
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek
2018. febr. 6. 10:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi azert jarunk par alkalommal maganba, (igaz nem havonta !) mert ott tudom,hogy rendesen megnéz a doki mindent, rendesen látjuk mi is, még a mamák is bejohetnek , és még fényképeket is kapunk . Így is nehéz kivárni az idopontokat , nem is bírnám ....
2018. febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó hülye az, akinek olyan magándokinak ad penzt ,akivel nincs megelegedve.

De van akinek szuksege van ra. Pl -nekem.. mivel sok problémám volt azelőtt. Teherbeesésnél és vetélések is stb.

Ha nem lennék megelégedve vele nem fiztnék az biztos szval ez hülye egy elgondolás,amit fentebb írt valaki... sztk meg egy nagy nulla.

2018. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!