Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél hogy alakulnak az...

Kinél hogy alakulnak az ultrahangok? Hány hetesen kellett eddig menni és mikor kell legközelebb?

Figyelt kérdés
Én eddig voltam 7 hetesen aztán 12,18,24 és most az áll a papíromon h kontroll 8 hét múlva. Azért ez nem sok kihagyás egy kicsit? 32 hetesen kell menni másnak is újra csak?

2018. febr. 5. 21:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
Az más kérdés hogy valakinek szüksége van rá vagy magától akarja. Én veszélyeztett terhes vagyok de én sem gondolom azt hogy szükségem lenne a magándokira. Előző 2 terhességem alatt volt mind a 2 más volt nem voltam megelégedve velük. Az egyik nem is volt ott szülésnél. A másik meg csak azért hívkált hogy adjam neki a pénzt (10e/alkalom) vizsgálaton meg alig csinált valamit. Szülésnél meg nem volt rest elkérni a hálapénz (azt mondta x összegért levezeti a szülést ha nem akkor hívja az ügyeletest). Szóval ezek után ugy döntöttem nem megyek végig ezen az uton. Szintén miskolci vagyok. Lassan én is szülök. Képet ugyan úgy kapok ha kérek az sztkba. Szép az uh kép is. 1 személy be jöhet velem szóval még jobb mintha magánba járnák.
2018. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 p.szabina1223 ***** válasza:
75%
Én 5,8,12,18,32,és 38 hetesen mentem. Így kellett menni és én nagyon sokalltam, hogy a 18.-ik héttől a 32.-ik egyáltalán nem kellett UH-ra menni.
2018. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!