Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell legközelebb orvosho...

Mikor kell legközelebb orvoshoz menni, hány hetesen?

Figyelt kérdés
20 hetes genetikán múlthéten voltam.

2016. nov. 23. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Azt hiszem 32 hetesen.. :) De ha szeretné 4D-t akkor a 2 között iktassátok be. :)
2016. nov. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem, mert mondtak valami cukor terhelést meg vérvételt azt mikor kéne? arra mikor mennyek gondolom terhesgondozóba adnak beutalót.
2016. nov. 23. 08:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Orvosod, védőnőd nem tud ebben tájékoztatni? Csak mert az a tuti. Ezek a dolgok helyenként eltérőek lehetnek.

A dokidnak (akár magán akár sztk-s) kellene mondania, hogy mikor vár legközelebb. Én pl mindig automatikusan kapom az újabb időpontot.

Egyébként igen, 24-26 hetesen van a terheléses vérvétel. Szóval ha nincs panaszod, akkor az a következő.

2016. nov. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

a magándokim pesti, rákérdeztem ő szerinte még ráér a terhelés.

amúgy nem pesti vagyok, ahol lakok védőnő 24 hetet mondott a laborra. terhesgondozóba 20 hét után hívtak vissza.

ezért kérdezem, mert 3 helyről 3 külön dolgot mondtak.

2016. nov. 23. 08:46
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Terhelésest azt legkésőbb a 26. hétig kell, ha jól emlékszem, de tényleg a dokid lenne tuti, de van olyan kiskönyv amibe benne is van.. :)
2016. nov. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jaj és azt elfelejtettem írni, hogy a pesti magándokimat most akarom lecserélni. mert kiderült őnála ne tudok szülni, mert csak magánkórházba van. ahol félmillió egy szülés, plusz még egyéb költségek, ezt nem tudom kifizetni. mikor elkezdtem nála a terhességet még volt tb kórházban, pont, mikor rákérdeztem a múltkor akkor mondta el mi a helyzet.
2016. nov. 23. 08:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha dokit akarsz cserélni, akkor gyorsan válassz egyet, nehogy ne vállaljon senki.

A terhesgondozóba kb havonta kell menni. Ottnem kapsz mindig újabb időpontot, neked kell kérned?

A terheléses cukor vizsgálat max 26 hét.

2016. nov. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

már telefonba beszéltem egy másik dokival őszintén elmondtam neki miért akarok orvost váltani, telefonba azt mondta 20 hét után mennyek hozzá, és mindent megbeszélünk. én ebből úgy gondolom, hogy vállalni, fog.

terhesgondozásra abba a kórházba szoktam menni ahol szülni szeretnék, és a dokit is onnan választottam, mert szokott szüléseket elvállalni abban a kórházban. de terhesgondozóban nem rendel, csak magánban.

2016. nov. 23. 09:10
 9/9 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam 22 héten elmegyek a másik dokihoz. csak azért kérdeztem le ne késsek a cukor terhelésről, és bízok benne, hogy majd ő ad beutalót laborba. akkor nem kéne terhesgondozóba mennem, hisz ugyan abba a kórházban orvos ő is. remélem így jó lesz.
2016. nov. 23. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!