Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a hízási ütem normális?

Ez a hízási ütem normális?

Figyelt kérdés
160 cm vagyok. 52kg lettem terhes .Most 20 hetes vagyok és 55 kg !! Sportolni sportolok,súlyzós edzést végzek de nyilván jóval kisebb sulyokkal mint terhesség előtt . Ez a hízási ütem nem gyors??

2018. febr. 6. 09:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
Első trimeszterben 5 kiló jött rám, mert a heti 60 kilométernyi futásomat abbahagytam. 58 kg-vel kezdtem a terhességet. 28 kiló volt rajtam a végén, 5 kiló plusszal jöttem ki a kórházból (az 58 kilóhoz képest). 54 kiló vagyok a kislányom 4 hónapos kora óta. Ha nem zabálsz (én azt tettem), akkor amit hízol azt pikk-pakk le is fogod adni. Mondjuk engem nem érdekelt, hogy mennyit hízok és a Férjemet se. Szerintem élvezd a terhességet és ne aggódj ilyeneken.
2018. febr. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Szia. En 22hetes leszek, en most nyertem vissza az eddig ekvesztett kilokat. En ugyszint sulyzos edzest vegzek. Szerintem ne izgulj, normal tempoban gyarapszol, no a babad. Elj ugy, ahogy eddig, es ne aggodj nem lesz baj :)
2018. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Azóta belassult nagyon . 25 hetes vagyok és 55,4 kg . Baba viszont szép nagy 😊😊 Elején jött fel több hirtelen
2018. márc. 7. 06:11
 14/16 anonim ***** válasza:
Elején jött föl hirtelen több? Milyen több?
2018. márc. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát amit híztam az mind az elején. Most az elmúlt 1honapba pedig jelentosen lassult.
2018. márc. 7. 12:06
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez egyaltalán nem sok. 3 kiló az semmi. Ez nem hízás, hanem a baba és a tartozékainak van súlya.
2018. márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!