Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok pihenéssel ki tudom húzni...

Sok pihenéssel ki tudom húzni legalább a 36. hétig?

Figyelt kérdés
29hetes km vagyok.Sokat fáj a hasam,és keményedik is.A derekam nem fáj csak néha,de a hátam,ha fekszek majd szét szakad annyira fáj.Ja és 1ujjnyira nyitva a külső méhszájam.Nagyon félek,hogy elveszítem a babámat.
2010. jún. 7. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:

SZia,


Nagyon sokat kell pihenni. Én ikerterhes voltam, a 28 héttől már csillagokat láttam a hasfájástól és a keményedéstől. Onnantól kezdve csak ha muszály volt akkor keltem fel így majdnem a teljes időt kibírták bent a picurok. Ha nagyon keményedig és nem tudsz aludni menj be a korházba, adnak infúziót esetleg pár napig bentfognak, de utána sokkal jobb lesz.

2010. jún. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Az orvosod mit tanácsolt? Nem ajánlott No-Spat? Némileg segít a keményedéseken, és nyugodtan szedtehő terhesség alatt. Én is szedtem, nekem 1000 volt a Cg-m a 29. héttől. Igaz, aztán több gyógyszert is kaptam, mert a dokim (most már így utólag gondolom) túlreagálta a problémáimat, aztán 8 napot túlhordtam a lányomat és úgy kellett megindítani a szülést :) kitartást, és kívánom, bírja ki az a picuri odabenn legalább a 37. hétig :)
2010. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia nekem a 26 héttöl vannak kemyéányedések meg görcsök és már akkor 3110 a méhszájam. a dokim megijesztett, hogy szigoru fekvéssel meg 5 féle gyogyszerrel talán kihuzom a 32 hétig.

na most 34 hetes leszek mindjárt és nem is pihenek, mert nem tudok, de a gyogyszereket szedem. a keményedések megvannak de ki lehet birni. .sztem kihuzom még pár hétig.

33

2010. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szintén ikreket vártam.Nekem is nyitott volt a külső méhszájam.Nagyon sokat kellett feküdnöm,nem csinálhattam semmit.Az utolsó hónapot kórházban töltöttem és annyira kelhettem fel az ágyból,amíg kimentem a wc-re.Neked is a rengeteg fekvést,pihenést javaslom,akkor nem lesz baj.Ha lehet akkor a házimunkát is hanyagold.És szerintem folyamatosan konzultálj a nőgyógyászoddal,hogy ha kell,betudjon fektetni a kórházba.

Kitartás!

2010. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11:51-es vagyok.Azt elfelejtettem,hogy nekem azt mondta a dokim,hogy számoljam a keményedéseket,mert napi 5 még belefér.Mikor már napi 6-7 volt,be kellett feküdnöm a kórházba és napi 4 injekciót kaptam.
2010. jún. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 33 hetes.- nekem nem mondta a dokim hogy számoljam a keményedéseket, pedig tegnap volt a csucs 9x volt, ma még csak 4x.
2010. jún. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
MNekem már a 20. héttől keményedett a hasam. Magne B6-ot ítr az orvos 2*1-et. Hetek múlva már 3*2-őt szedtem, plussz Diaphyllin. Továbbra is keményedett és naponta többször. 31 héten már nekem is nyitva volt a külső méhszáj 1 centire. Volt nap, hogy folyamatossan keményedett.Nem nagyon pihentem. 36 héten abbahagytam a tabletták szedését és elmúlt minden keményedés, szülni is fájások nálkül mentem elfolyt magzatvízzel a 40. héten. Barátnőm is nyitva volt, folyamatos keményedésekkel és szintén időre szült 4600g-os gyerkőcöt.
2010. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!