Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem jó jel ugye 7-8 hetesen?

Nem jó jel ugye 7-8 hetesen?

Figyelt kérdés
Napok óta tartó görcsölgetés és minimális a betéten látható barnázás 7-8 hetesen.
2018. febr. 8. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A barnázással azonnal orvos, lehet csak progipótlás kell! Ha már túlvagy az orvoson és kapsz progit és van szívhang, akkor viszont simán rendben is lehet minden, sajnos garancia nincs semmire. De én mindkét babámmal barnáztam, nem tudták az okát de progipótlással minden rendben volt.
2018. febr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 hetes vagyok és szintén barnázom, pár nap kihagyást leszámítva egészen a beágyazódástól. Eddig jól van a baba de állandóan izgulok. Mondjuk nekem nincs görcsöm.


Érdemes lenne orvoshoz menned, mert lehet nagyobb probléma is! Illetve szedj magnéziumot feltétlen!

2018. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A barna része nem jó, mert vérzés, szedj sok magnéziumot vagy akár nospát, menj orvoshoz és inkább ragaszkodj progeszteron pótláshoz, ne ezen múljék.
2018. febr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Barnázás azonnal vizsgálatot követel. Szóval orvos! Általaban progeszteronpótlás kell mielőbb.
2018. febr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebből bàrmi lehet, gondolom közben màr làtott orvos. Ha van kedved írd meg mi lett... Kívànom a legjobbakat!


Nekem mindkét terhességem alatt volt enyhe, mensi szerű görcsölgetés, és barnàzás is. Az első baba elment, 9 hetesen nem volt màr szívhang sajnos, nem derült ki miért. A másodiknàl pozitív teszt utàn egyből kaptam progipótlàst, azzal is 16. hétig barnàztam, vele lett hematómàm is közel a petezsákhoz 7 hetesen, csomó probléma volt végig. 2 hét múlva lesz 4 éves nagy fiú.

2018. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Terhesen semmiféle vérzés nem normális. Nem biztos, hogy bajt jelent, de semmiképp nem nomrális. azonnal mennék az orvoshoz.
2018. febr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!