Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezd el látszodni, hogy...

Mikor kezd el látszodni, hogy gömbölyödik a pocak?

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyénenként változó, de általában a 16. hét környékén.

Üdv:39 hetes kismami

2008. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!!én most töltöm holnap a 15.hetemet,de nekem már látszodik,na jooo mindenki nemveszi észre a ruha miatt,de aki tudja már mondta hogy alakul,gömbölyödik.....de ez mindenkinél más...én alacsony-picit husis voltam,illetve vagyok,s a nacik már szoritanak egy ideje,s kényelmetlen a hasamon,ezért mindig kigombolom,illetve lehajtom ha bírom a hasam alá.....

Boldog Babavárást!!!Üdv 15heteske

2008. okt. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ez mindenkinél másképp van! Van akinél egész hamar elkezd látszódni, de van akinél csak a 20. hét környékén!

Nekem elég hamar elkezdett látszódni!

34 hetes kismama

2008. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

koszi hogy ilyen gyorsan vàlaszoltatok nekem, azèrt izgulok mert szinpadon dolgozok, olyan ruhàban amibol pont kilàtszodik a hasam, ès kb a 12.-hètig biztos dolgoznom kell, mert addig szol a szerzodèsem.

szerintetek akkor màr làtszodik? vèkony testalkatu vagyok, lapos hassal...

2008. okt. 27. 14:14
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

a 2. válaszoló vok: nemfog szerintem látszódni,a 12.hétben azért még nagyon pici,esetleg utána kezdesz el jobban puffadni, de nemgondolom hogy kénytelen vagy mindig tapados rucit felvenni...szoval ne aggodj,addig tuti nemfog látszodni,max mintha szedtél volna fel pár kg-a puffadás miatt(s ez épp a pocidra ment )

Ne aggodj!!!

Boldog Babavárást!!!

Üdv 15heteske

2008. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha vékony testalkatú vagy, akkor valószínűleg az átlagnál egy kicsit később, hiszen előbb a lapos has párnázódik ki (ilyenkor néz ki kb. úgy mint egy "átlagos" has), csak ezután kezd kidudorodni. Mindez egy olyan nőnél, akinek van egy kis hús a hasán úgy néz ki, hogy erre az amúgy is kicsit kiálló rétegre érkezik a baba, tehát ott nagyobbnak és előbb látszik.
2008. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyénenként változó. Többnyire a 12. hétig csak a puffadás miatt nagyobb a pocak, később kezd el nőni. Nekem a 17. hétig semmi sem látszott.
2008. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha magas is vagy a vékonyság mellé, akkor pláne későn fog látszani. Mivel simán elfér a medencédben a belső szervek alatt, és nem fog kifelé terjeszkedni. 178 cm vagyok,nekem félidőig nem látszott, sőt sokan még 8 hónaposan is csak azt látták, hogy meghíztam, meg sem fordult a fejükben, hogy terhes vagyok, pocakom alig volt.
2008. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszi szèpen mindenkinek a vàlaszokat, sokat segitettetek vele.
2008. nov. 3. 13:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 17. hét körül kezdett el látszani.

2008. nov. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!