Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan létezik hogy valakinek...

Olyan létezik hogy valakinek a terhesség alatt a hcg hormon nem mutatható ki a vizeletéből, de a vérében megfelelő koncentrációban jelen van?

Figyelt kérdés
Bevallom őszintén én még sosem hallottam ilyenről, még az iskolában sem, sem azoktól az ismerőseimtől sem akik voltak már terhesek. De egy lány barátom állítja hogy van ilyen. De én ugy tudom hogy csak akkor nem mutattja ki a terhességi teszt a terhességet ha túl korán végezték el, vagy hibás volt a teszt, esetleg nem a használati utasításnak megfelelően végezték el. Hiszen még a hormon tartalmú gyógyszerek is megjelenek a vizeletben... Szóval nekem ez nagyon lehetetlennek tűnik mégis előfordulhat ilyen vagy az ismerős rosszul tudja?
2018. febr. 10. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem hitte el a nőgyógyi, hogy neg a tesztem, ezért csináltattunk a kórházi laborban is, a vizelet ott is neg volt... :)
2018. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha igy van, akkor az illetőnek 90%az esélye h súlyos anyagcsere gondja van, és kiválasztódási problémák, vesebaj
2018. febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
köszi, 2, semmi problémám. És már 21 illetve 18 éve szültem.
2018. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem is neked irtam:)..
2018. febr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Létezik, de ritka, mint a fehér holló.
2018. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen a vese felelős e ritka esetért de személyesen én sem hallottam még ilyenről, csak az ismerős ismerősének az ismerősével szokott megtörténni.
2018. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!