Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az első babátok fiú lett,...

Ha az első babátok fiú lett, akkor nagyon vágytatok arra hogy a 2. lány legyen?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem fiam van es barmilyen nemu tesonak orulnek. Lehet, hogy nehez elhinni de nekem mindegy, hogy fiu vagy lany lesz-e a kovetkezo. :)
2010. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem van egy fiam, és nagyon örülnék egy öcsinek:)
2010. jún. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A Fiam 20 hónapos, aki a pocómban van 5 hetes és remélem kislány lesz. Már csak Apa kedvéért is,mert Ő elsőre is kislányt szeretett volna.
2010. jún. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én egyeértelműen az IGENRE szavazok. Elsőnek alapból lányt szerettem volna. Aztán valahogy átváltozott a vágyam mivel apa annyira szerette volna hogy fiú legyen, és láttam ez neki mennyire fontos, így valahogy én is mindenáron "fiús" lettem. Most talán ő van így velem. Én most nagyon nagyon kislányt szeretnék, persze "mindegy" mi csak egészséges legyen, de azért KISLÁNY... :) ;)) én már nagyon várom, elvileg az is. Legalábbis a 29 hetes uhn azt mondták, remélem nem váltott nemet.. :P Napokon belül kiderül, mert 39+3 naposak vagyunk :) Olyan jó lesz kis rózsaszín rucika, kiskalap, hajcsatok.. :P én vágyok rá.
2010. jún. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Van egy 16 hónapos kisfiam és egy 22 hetes pocaklakó kislány.remélem így is lesz,mert már nagyon bele éltük magunkat.Mi kislányt szerettünk volna másodiknak értelemszerűen.
2010. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7 évet vártam az elsőre, teljesen mindegy volt a neme. Kispasi lett. Hamarosan tervezzük a következőt, most is mindegy, talán csak annyiban örülnék egy fiúnak hogy újra fel tudnám használni azt a rengeteg zsák felgyülemlett ruhát. De ez a legkevesebb.
2010. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi másodiknak s kisfiút szeretnénk, tipikus "fiús szülők" vagyunk.
2010. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen szeretném ha lány lenne, bár én elsőre is lányt szerettem volna. De már mindegy lenne milyen nemű, csak jönne már végre össze.
2010. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
IGEN! :) Én/mi úgy érezzük úgy lenne "teljes" a kiscsaládunk! :) (jónás-módszer+"lánykészítési"praktikák bevetve) : ) : )Jövő héten talán már kiderül,de jó lenne 50-50 helyett 51-49 % ! 17 heetes kismama
2010. jún. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Van egy kisfiam, és a pocaklakó nemét még nem tudjuk. Igazából mindegy, csak egészséges legyen, de azért nagyon örülnék egy kislánynak is.
2010. jún. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!