Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhesseg, ures petezsak?

7hetes terhesseg, ures petezsak?

Figyelt kérdés
2nap mulva kell vissza mennem vervetelre es uh ra, azt mondtak nemjo fele haladunk a terhessegel. 1so babas vagyok es ha missed abom lessz azert kell fizetnem mint a rendes abortuszert? Es bent kell aludnom ha tagitanak az nagyon faj? Valaki leirna lepesrol lepesre hogy mukodik ez? Es remenykedhetek meg?

2018. febr. 12. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Természetesen nem kell fizetned érted.

Nekem nem volt vetélésem,de azt tudom,hogy előtte este teszik fel a tágítót annak,aki még nem szült.Egy barátnőm,akivel egyszerre estünk teherbe,a 6. héten megszakadt a terhessége,műteni kellett,mert nem ürült ki.Meglátogattam,miután már túlesett a tágító felhelyezésén.Ő azt mondta,rettenetesen fájt neki.Másnap reggel megvolt a műtét,és aznap délután mehetett haza.

Remény mindig van,de azt az orvos tudja megmondani,mennyi az esély.

2018. febr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért ott még nem tartunk, hogy missed ab-ért is kelljen fizetni. Ez nem önként vállalt, hanem muszáj(már csak a te egészséged miatt is). Az eljárás rend ugyan az mint egy sima abortusznál, viszont a különböző intézményeknek valószínűleg más az eljárásrendje ezzel kapcsolatban.

Nekem pl sima abortuszom volt, de reggel kellett menni, úgy, hogy nem szültem.


A többiről meg az orvos fog tájékoztatni, de szerintem, ha 7 hetesen nincs semmi csak üres petezsák, akkor abból már nem lesz semmi.

2018. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Voltál előtte is uh-n, vagy vérvételen? Nem lehet, hogy később fogant a baba, és nem is 7 hetes vagy, hanem kevesebb?
2018. febr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nálam úgy ment, hogy reggel még egyszer megvizsgált egy másik orvos is, hogy biztos üres-e a petezsák. Utána elmehettem, este kellett visszamennem, vizsgálgattak, felvették háromszor az adataimat, felhelyezték a tágítót, ami nekem nem fájt. Az a pletyka járta a sorstársak körében, hogy aki abortuszra jött, annak „nevelő célzattal" nem finomkodtak a felhelyezéskor, de aki szerette volna a babát, csak elment neki, azzal kíméletesek és kedvesek. Én ebbe a kategóriába tartoztam, tényleg rendesek voltak.

Másnap hajnalban lázmérés, aztán várakozás az orvosra, az enyém igen bizonytalan időbeosztással bírt. De délelőtt megcsinálta altatásban, nem éreztem semmit utána se (fizikailag). Kb. 10 napig volt menstruációszerű vérzés utána, de az orvos azt mondta, két hétig ez normális. A műtét után kereken egy hónappal megjött a menzeszem, két hónappal késő megint terhes voltam, és azóta van egy egészséges gyermekem. Tehát mindenképpen van remény. 😊

2018. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megvan a vérvétel eredménye?
2018. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!